Акция «Почуття прикрашають»

Акция «Почуття прикрашають»

Умови участі в Instagram:

  • Підпишіться на сторінку @zolotoyvek.ua
  • Учасник Акції має зробити публікацію на своїй особистій сторінці в соц мережі Instagram у вигляді відеозапису свого весільного танцю – «lovestory» під пісню «Почуття» виконавиці NK з відміткою сторінки @zolotoyvek.ua Instagram з хештегом: #Золотий_Вік_почуття_прикрашають
  • Учасник акції має залишити коментар під публікацією Акції «Почуття на двох» на сторінці @zolotoyvek.ua в Instagram, відмітивши будь-які сторінки осіб в соціальній мережі Instagram, які планують весілля у 2021 році
  • Додайте скрін цього посту до Stories та Актуальних (Вибраних) Stories з відміткою сторінки @zolotoyvek.ua
  • На час проведення розіграшу Ваша сторінка має бути відкритою.

Подарунок - кулон «Почуття прикрашають»

Конкурс триває з 01.05 до 24.09 (включно)

За допомогою програми lizaonair.com визначає двадцять переможців щомісяця, серед Учасників, зареєстрованих у відповідності до цих Правил. Система lizaonair.com автоматично формує список учасників Акції, з яких перші двадцять Учасників стають Переможцями Акції та отримують – кулон «Почуття прикрашають».

Розіграші Заохочення будуть проводитися упродовж 5 місяців у період дії Акції, а саме: 28.05.2021 року, 25.06.2021 року, 30.07.2021 року, 27.08.2021 року, 24.09.2021 року, що дорівнює Заохоченням у кількості 100 шт.

«Золотий Вік» - почуття прикрашають!

*До участі в конкурсі допускаються лише громадяни України, яким виповнилось 18 років (крім мешканців тимчасово окупованих територій).