Безкоштовна доставка

ДОСТАВКА У ВІДДІЛЕННЯ НОВОЇ ПОШТИ – БЕЗКОШТОВНО ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 500 грн.

Зазвичай доставка займає 1-5 днів. Точну дату доставки товару Вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення.
Послуга післяплати сплачується одержувачем відповідно до тарифів кур'єрської служби.

КУР'ЄРСЬКА АДРЕСНА ДОСТАВКА В РУКИ – БЕЗКОШТОВНО ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1 000 грн.

Адресна доставка замовлень по Україні – БЕЗКОШТОВНА, якщо замовлення більше 1 000 грн, в іншому випадку вартість доставки розраховується згідно тарифів кур'єрської служби «Нова Пошта». Точну суму Вам повідомить менеджер інтернет-магазину при оформленні замовлення. Замовити кур'єрську доставку можливо тільки в тому випадку, якщо вона вже буде оплачена онлайн (100% передплата).

У РАЗІ ВІДМОВИ ВІД ПОСИЛКИ У ВІДДІЛЕННІ АБО ВІД КУР'ЄРА НОВОЇ ПОШТИ – ВСІ ВИТРАТИ СПЛАЧУЄМО МИ.

У разі відмови Вами від замовлення у відділенні «Нової Пошти» або від Кур'єра, Ви нічого не сплачуєте. Всі витрати за логістику і за повернення товару сплачуємо ми.

ЯК ОТРИМАТИ ЗАМОВЛЕННЯ У ВІДДІЛЕННІ НОВОЇ ПОШТИ

Вам на вказаний номер телефону прийде смс з номером накладної та запрошенням прийти і забрати свою посилку. Ваша посилка буде чекати на Вас протягом 5 днів у відділенні «Нової Пошти». При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення. Передплачений товар може отримати тільки та людина, на яку оформлена доставка.

Перевірити статус своєї посилки можна тут: novaposhta.ua/ru/tracking.