Блог

Перелік магазинів, що працюють Перелік магазинів, що працюють 24 травня 2022 Монобанк відновлює послугу Монобанк відновлює послугу "Оплата частинами" 16 травня 2022 Доставка онлайн замовлень Доставка онлайн замовлень "Новою Поштою" 08 квітня 2022 Графік обробки онлайн-замовлень Графік обробки онлайн-замовлень 16 березня 2022 Золотий Вік знову працює Золотий Вік знову працює 16 березня 2022 Купуйте прикраси — вигравайте подарунки від Нова Пошта! Купуйте прикраси — вигравайте подарунки від Нова Пошта! 17 лютого 2022 Вигравайте 100 прикрас з діамантами разом з «Фокстрот»! Вигравайте 100 прикрас з діамантами разом з «Фокстрот»! 03 лютого 2022 Відкриття нового ювелірного магазину «Золотий Вік» у ТЦ «Авеню» у Бучі Відкриття нового ювелірного магазину «Золотий Вік» у ТЦ «Авеню» у Бучі

Ми раді повідомити про відкриття нового ювелірного магазину «Золотий Вік» у місті Буча за адресою бр. Бірюкова, 2 ТЦ "Авеню". Вас приємно здивує асортименти ювелірних прикрас, новий дизайн, а також презентація комплектів та нових колекцій.

22 грудня 2021
Оновлений формат вітрин в ювелірному магазині «Золотий Вік» у ТРЦ «Lavina Mall» в Києві Оновлений формат вітрин в ювелірному магазині «Золотий Вік» у ТРЦ «Lavina Mall» в Києві

10 грудня в Києві за адресою вул. Берковецька 6, у ТРЦ «Lavina Mall» відкрилась нова Fashion-зона в магазині «Золотий Вік» в оновленому стилі з сучасним форматом презентації ювелірних прикрас. Запрошуємо всіх охочих ознайомитись з широким fashion-асортиментом прикрас.

15 грудня 2021
Новорічні акції в ювелірному будинку Золотий Вік Новорічні акції в ювелірному будинку Золотий Вік 01 грудня 2021 Відкриття нового формату ювелірного магазину «Золотий Вік Fashion» у ТРЦ «Retroville» у Києві Відкриття нового формату ювелірного магазину «Золотий Вік Fashion» у ТРЦ «Retroville» у Києві

У Києві за адресою проспект Правди, 47, у ТРЦ «Retroville» відкрився ювелірний магазин «Золотий Вік Fashion» в оновленому стилі із сучасним форматом презентації ювелірних прикрас. Запрошуємо всіх бажаючих ознайомитись із широким fashion-асортиментом прикрас.

29 листопада 2021
Відкриття нового ювелірного острова «Золотий Вік» у Києві, ТРЦ «Дарниця» Відкриття нового ювелірного острова «Золотий Вік» у Києві, ТРЦ «Дарниця»

Ми раді вам повідомити про відкриття нового ювелірного острова «Золотий Вік» у Києві, розташованому за адресою пр. Соборності, 2/1 А, ТРЦ «Дарниця». На острові представлений широкий вибір прикрас усіх напрямків ювелірної моди.

23 листопада 2021