Блог

Відкриття магазину «Золотий Вік» в Києві, ТРЦ «Караван Outlet» Відкриття магазину «Золотий Вік» в Києві, ТРЦ «Караван Outlet»

Мережа ювелірних магазинів «Золотий Вік» запрошує всіх бажаючих відвідати наш новий магазин, відкритий в торгово-розважальному центрі «Караван Outlet», вул. Лугова, 12. Раді представити широкий асортимент прикрас всіх напрямків ювелірної моди.

27 вересня 2021
Відкриття нового ювелірного магазину «Золотий Вік» у Києві ТРЦ «Оазис» Відкриття нового ювелірного магазину «Золотий Вік» у Києві ТРЦ «Оазис»

Ми раді вам повідомити про відкриття нового ювелірного магазину «Золотий Вік» у Києві. У магазині, розташованому за адресою пр.Оболонський, 47/42, ТРЦ «Оазис», представлений широкий вибір прикрас всіх напрямків ювелірної моди.

10 вересня 2021
Нове відкриття: «Золотий Вік» в Києві, ТРЦ «Хіт Mall» Нове відкриття: «Золотий Вік» в Києві, ТРЦ «Хіт Mall»

Ювелірна мережа «Золотий Вік» запрошує жителів та гостей столиці відвідати новий ювелірний магазин, відкритий в торгово-розважальному центрі «Хіт Mall», пр. Перемоги, 134/1.

17 серпня 2021
Новий магазин «Золотий Вік» у Вінниці, ТРЦ «SMall» Новий магазин «Золотий Вік» у Вінниці, ТРЦ «SMall»

Новый ювелирный магазин «Золотой Век» открылся в городе Винница по адресу пр. Юности, 18 ТРЦ «SMall». Получите возможность сочетать изысканную классику и смелые мировые тренды! тренды.

16 серпня 2021
«Золотий Вік» відкрив у Києві перший FASHION-магазин «Золотий Вік» відкрив у Києві перший FASHION-магазин

Бренд «Золотий Вік» продовжує розширювати географію нового формату.

18 липня 2021 року відбулось довгоочікуване відкриття першого в Україні магазину «Золотий Вік FASHION» у ТРЦ Ocean Plaza. Це друга локація такого формату після острова, який з'явився у червні 2021 року у ТРЦ Gulliver.

20 липня 2021
Відкриття нового формату ювелірного магазину «Золотий Вік Fashion» в ТРЦ «Gulliver» в Києві Відкриття нового формату ювелірного магазину «Золотий Вік Fashion» в ТРЦ «Gulliver» в Києві

11 червня в Києві за адресою пл.Спортивна, 1а в ТРЦ «Gulliver» відкрився ювелірний острів «Золотий Вік Fashion» в оновленому стилі з сучасним форматом презентації ювелірних прикрас. Запрошуємо всіх охочих ознайомитись з широким fashion-асортиментом прикрас.

18 червня 2021
Ювелірний магазин «Золотий Вік» відкрито в Черкасах! Ювелірний магазин «Золотий Вік» відкрито в Черкасах!

Ювелірна мережа «Золотий Вік» відкриває новий фірмовий магазин в місті Черкаси за адресою бул. Шевченка, 208 ТРЦ «Любава». Вас приємно здивує асортимент ювелірних прикрас, новий дизайн, а також презентація комплектів і нових колекцій.

16 червня 2021
«Золотий Вік» відкрив магазин в абсолютно новому форматі. «Золотий Вік» відкрив магазин в абсолютно новому форматі. 03 червня 2021 Новий ювелірний магазин «Золотий Вік» у Коростені Новий ювелірний магазин «Золотий Вік» у Коростені

Ми раді вам повідомити про відкриття нового ювелірного магазину «Золотий Вік» у Коростені. У магазині, розташованому за адресою вул. Базарна 4ж, представлений широкий вибір прикрас всіх напрямків ювелірної моди.

21 травня 2021
«Золотий Вік» - «Лідер галузі 2020» «Золотий Вік» - «Лідер галузі 2020» 22 квітня 2021 Актуальна інформація відкритих магазинів Золотий Вік Актуальна інформація відкритих магазинів Золотий Вік 15 квітня 2021 Акція «Улюблені прикраси» Акція «Улюблені прикраси» 01 квітня 2021