Позолочені браслети

Покриття 1
Очистити
  1. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 7 449 ₴ Спеціальна ціна 3 650 ₴
  2. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 5 971 ₴ Спеціальна ціна 2 926 ₴
  3. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 7 831 ₴ Спеціальна ціна 3 837 ₴
  4. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 5 929 ₴ Спеціальна ціна 2 905 ₴
  5. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 5 161 ₴ Спеціальна ціна 2 529 ₴
  6. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 6 244 ₴ Спеціальна ціна 3 060 ₴
  7. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 25 291 ₴ Спеціальна ціна 12 393 ₴
   Артикул- B684OM-GP-B/20/2787
   срібло
   925
  8. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 6 162 ₴ Спеціальна ціна 3 019 ₴
  9. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -51%
   Звичайна ціна 5 198 ₴ Спеціальна ціна 2 547 ₴

  Позолочений браслет

  Позолочений браслет — стильна прикраса для чоловіків і жінок, які цінують незвичайний дизайн аксесуарів. Позолота використовується для додаткового декорування срібних прикрас, змінює їх колір на теплий жовтий або червоний, і трохи збільшує ціну. 

  Особливості позолочених браслетів

  Позолота — тонкий шар золота, який наноситься на срібло в гальванічній ванні. Електрохімічний спосіб з'єднання металів забезпечує надійну фіксацію покриття на основі. 

  Срібні браслети з позолотою — універсальна прикраса, яку можна носити разом з ювелірними виробами з благородних металів теплого і холодного кольору. Додатковий шар золота підвищує:

  • зносостійкість, захист від подряпин, які часто з'являються на більш м'якому сріблі;
  • опір процесу окислення — метал не темніє;
  • міцність, необхідну для виготовлення мініатюрних деталей прикрас.

  Ще одна причина купити позолочений браслет — відгуки від тих, хто носить такі прикраси. 

  Які бувають позолочені браслети

  Позолота на срібних прикрасах — вигідна альтернатива біжутерії зі сплавів звичайних металів, тендітних і схильних до окислення. Покриті золотом деталі використовують в таких ювелірних виробах:

  1. Чоловічі браслети. Срібло — класичний метал для чоловічих амулетів і аксесуарів. Ювеліри додають родзинку в такі браслети, вставляючи позолочені ланки.
  2. Шкіряні прикраси. Нитки зі шкіри та каучуку — популярна заміна ланцюжків, яка не виходить з моди вже кілька сезонів. З цих матеріалів створюють основи для прикрас на шию і руку, а срібні та позолочені елементи використовують як застібки та декоративні вставки.
  3. Фантазійні ювелірні вироби. У більшості випадків ціна позолоченого браслета — трохи вище, ніж срібного, але тільки не в прикрасах з лімітованих колекцій. Основна частина їх ціни — робота ювеліра, що збирає в складну композицію дрібні деталі. Використання позолоти дозволяє зробити унікальні прикраси більш доступними. 

  Позолота часто використовується в прикрасах з бурштином. Камінь насиченого жовто-оранжевого кольору краще виглядає в оправі з теплого металу, але ціна золота набагато перевищує номінальну вартість бурштину. Виготовляти такі прикраси не вигідно, і ювеліри застосовують позолоту. 

  Позолочений браслет: ціна, замовлення, доставка

  Купити позолочені браслети найзручніше в інтернет-магазині. Все що потрібно — знайти модель в каталозі, і уточнити розмір. Дізнатися свій можна вимірявши обхват зап'ястя і додавши до отриманого значення 1-2 сантиметри. Довжина деяких браслетів регулюється. 

  У будь-якому випадку на браслетах з позолотою, так само як інших прикрасах зі срібла і золота повинна стояти печатка з пробою, що вказує на склад основного матеріалу. Ювелірні вироби з покриттям проходять перевірку в пробірній палаті України та отримують сертифікат в якому будуть вказані специфікації всіх компонентів. "Золотий Вік" додатково підтверджує якість прикрас трирічною гарантією, що охоплює обслуговування. Купити браслет з позолотою значить отримати безкоштовну доставку до відділення "Нової Пошти" або з кур'єром, в тому випадку, якщо загальна сума покупки більше ніж 1000 гривень. 

  Додатково можна забронювати до трьох браслетів на 48 годин для примірки, а також скористатися послугою "Переміщення", якщо потрібної моделі не виявилося в найближчому салоні. Крім того "Золотий Вік" дає можливість обміняти або повернути прикрасу протягом 14 днів з моменту покупки, якщо вона не підійшла. 

   

  Популярні категорії:

  Жіночі золоті каблучки, срібні кільця, чоловічі срібні хрестики, жіночі срібні хрестики, жіночі ланцюжки, жіночі золоті сережки з перлами, дитячі золоті сережки, чоловічі золоті кільця, срібні сережки кільця, сережки-гвоздики, золоті гвоздики, чоловічі срібні браслети, жіночі срібні обручки, чоловічі золоті персні-печатки, чоловічі срібні персні-печатки.

  FAQ

  Хочу подарувати браслет, але не знаю точного розміру. Що робити?

  Зверніть увагу на браслети, які не мають застібки  - безрозмірні або такі, де розмір браслету регулюється.

  Чи є браслети на ногу?

  Так, на нашому сайті представлений вибір браслетів на ногу в сріблі та золоті.

  Чи можна носити браслет постійно?

  Якщо ви хочете зберегти гарний вигляд ювелірного виробу, то краще утриматися від щоденного носіння. При постійному носінні, браслет може втратити свій блиск, від попадання миючих засобів можуть з’явитися плями.

  На сайті написан розмір браслету: в чому він вимірюється?

  Розмір браслетів вимірюється в сантиметрах.

  Як зрозуміти розмір браслета?

  Ви можете виміряти потрібний вам розмір браслету в домашніх умовах. Для цього потрібно виміряти обхват зап’ястя та прибавити до цього 1,0 -1,5 см.