Браслети для шармів

Тип виробу 1
Очистити
  1. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -44%
   Звичайна ціна 51 323 грн Спеціальна ціна 28 741 грн
   Артикул- 7161/01/0/13
   золото
   585
  2. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -62%
   Звичайна ціна 11 187 грн Спеціальна ціна 4 251 грн
  3. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -62%
   Звичайна ціна 11 917 грн Спеціальна ціна 4 528 грн
   Артикул- HC-154-17CM-S-B/12/1
   срібло
   925
  4. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -49%
   Звичайна ціна 5 398 грн Спеціальна ціна 2 753 грн

  Браслети для шармів від ювелірного дому Золотий Вік

  Браслет із шармами — унікальний ювелірний виріб, що підкорив серця мільйона дівчат. Це той випадок, коли перед вами не проста прикраса, а аксесуар з історією, яку ви створюєте самостійно. Купити браслет для шарму — створити основу для ювелірного шедевра, який ви створите. Це буде гарним подарунком для дівчини будь-якого віку: від школярки до керівниці корпорації.

  Браслети для шармів: особливості прикраси

  Якщо ви не знали, як називається браслет для шармів, ім’я йому Пандора. Саме з цим ювелірним домом пов’язують появу шармів та браслетів для них. Однак історія аксесуара набагато глибша. Перші аксесуари з підвісками, які мали важливе значення для власника, з’явилися ще в первісному суспільстві. Тоді це були трофеї чи тотеми.

  Найзірковішою шанувальницею браслетів для шармів була принцеса Діана. Невідомо чи надихалися творці Пандори її прикрасою, але саме вона мала аксесуар із пам’ятними подіями. Браслет для шармів подарував принцесі Діані на весілля її чоловік принц Чарльз. Згідно з легендою, на річницю він дарував чергову підвіску. Принцеса Діана настільки любила браслет для шармів, що з’явилася з ним на публіці лише одного разу.

  Як вибрати браслет для шармів?

  Як і будь-який інший ювелірний виріб, браслет для шарму потрібно вибирати, з огляду на його характеристики. У такий спосіб, ви будете впевнені не тільки в красі прикраси, але й у якості.

  Метал

  У нашому каталозі ви знайдете золотий та срібний браслет для шармів. Зрозуміло, вибір металу — справа смаку. Якщо для вас це не перший аксесуар або ви точно впевнені, що хочете створити власний ювелірний шедевр, то вибирайте золото. Якщо тільки хочете спробувати, можете заощадити та замовити срібло. Якщо робите подарунок, то орієнтуйтеся на уподобання дівчини та ваш бюджет.

  Покриття

  Браслети для шармів можуть бути додатково оброблені. Найчастіше, це родіювання та оксидування. Перший варіант передбачає покриття ювелірного виробу дорогоцінним родієм металом. Другий варіант більш відомий під назвою чорніння, завдяки якому створює унікальний ефект старовини.

  Інкрустація

  Браслет для шармів — основа вашого майбутнього ювелірного виробу, але і він може бути одразу з інкрустацією. Це чудове рішення для подарунка, якщо хочете піднести не тільки основу для Пандори, а й повноцінну прикрасу. Найпопулярніший варіант — фіаніт, красиво блищить і коштує недорого.

  Де купити браслети для шармів в Україні?

  У ювелірному виробі найголовніша якість. Якщо ви не сильні в характеристиках дорогоцінних металів та камінні, радимо звертатися до перевірених магазинів. Ювелірний салон Золотий Вік пропонує продукцію, яка пройшла подвійний контроль якості. У нас прості умови оформлення замовлення та доставки, що займає максимум 5 днів. А якщо ви зробили подарунок, але не вгадали з розміром, у нас є програма обміну та повернення.

  Популярні категорії:

  Жіночі золоті каблучки, срібні кільця, чоловічі срібні хрестики, жіночі срібні хрестики, жіночі ланцюжки, жіночі золоті сережки з перлами, дитячі золоті сережки, чоловічі золоті кільця, срібні сережки кільця, сережки-гвоздики, золоті гвоздики, чоловічі срібні браслети, жіночі срібні обручки, чоловічі золоті персні-печатки, чоловічі срібні персні-печатки.

  FAQ

  Хочу подарувати браслет, але не знаю точного розміру. Що робити?

  Зверніть увагу на браслети, які не мають застібки  - безрозмірні або такі, де розмір браслету регулюється.

  Чи є браслети на ногу?

  Так, на нашому сайті представлений вибір браслетів на ногу в сріблі та золоті.

  Чи можна носити браслет постійно?

  Якщо ви хочете зберегти гарний вигляд ювелірного виробу, то краще утриматися від щоденного носіння. При постійному носінні, браслет може втратити свій блиск, від попадання миючих засобів можуть з’явитися плями.

  На сайті написан розмір браслету: в чому він вимірюється?

  Розмір браслетів вимірюється в сантиметрах.

  Як зрозуміти розмір браслета?

  Ви можете виміряти потрібний вам розмір браслету в домашніх умовах. Для цього потрібно виміряти обхват зап’ястя та прибавити до цього 1,0 -1,5 см.