Браслети з чорним діамантом

Вставка 1
Очистити
  1. Diamonds
   Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -46%
   Звичайна ціна 27 370 грн Спеціальна ціна 14 780 грн
   Артикул- 53979/02/1/8641
   золото
   585
  2. Diamonds
   Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -46%
   Звичайна ціна 31 050 грн Спеціальна ціна 16 767 грн
  3. Diamonds
   Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -46%
   Звичайна ціна 47 725 грн Спеціальна ціна 25 772 грн
   Артикул- 53995/02/1/8486
   золото
   585

  Браслети з чорними діамантами

  Браслет з чорних діамантів — таємнича прикраса, яке може стати справжнім надбанням шкатулки коштовностей. Ювелірний виріб з чорним обробленим алмазом, згідно з гемологами, підійде не всім. Щоб розуміти чи можна браслет з чорними діамантами купити на подарунок конкретній людині, рекомендуємо врахувати кілька моментів.

  Браслет з чорних діамантів: символіка і властивості

  Чорний оброблений алмаз — один з найтаємніших мінералів, які зустрічаються в нашій природі. Вірогідно невідомо звідки, чому, коли з'явився мінерал. Згідно з першою версією, камінь з'явився більше ніж 4 млн років тому, коли на Землю впав метеорит. У другій версії стверджується, що самоцвіт став продуктом виверження вулкана Везувію. Таким чином, обидві версії говорять про неймовірно тривалу історію існування самоцвіту.

  Така таємничість залишила на сприйнятті мінералу свій відбиток. Багато астромінералогів стверджують, що цей камінь не для всіх. Однак, це швидше пов'язано з тим, що популярнішим буде його напівпрозорий брат.

  Езотерична версія говорить, що камінь дарує людині честолюбство, влада над іншими, зайву самовпевненість. Однак, браслет з чорними діамантами просто підвищує почуття впевненості, оскільки підкреслює вишуканий смак людини, її характер, індивідуальність.

  Астромінералогія радять браслет з чорними діамантами купити представникам вогненної стихії. Якщо народилися під знаком Лев, Овен, Стрілець, прикраса може стати захисним оберегом і талісманом. Також аксесуар сприятливо вплине на Тельця, Козорога, Терези.

  Що врахувати при виборі?

  Браслети з діамантами — дорогі прикраси, тому щоб не потрапити в халепу, рекомендується заздалегідь вивчити характеристики ювелірного виробу. Майстри пропонують універсальні властивості аксесуара, на які краще зробити акцент:

  1. Тип прикраси: м'який чи жорсткий. М'який виріб підійде всім, незалежно від віку. Жорсткий браслет з чорними діамантами краще виглядатиме на дорослій жінці.
  2. Метал. Якщо класика, то краще золото. До того ж, темний алмаз найкраще розкривається в оправі білого кольору.
  3. Поєднання з іншими каменями. Якщо хочеться ювелірної композиції, то краще за все обрати напівпрозорі діаманти. Кольорові камені будуть відвертати увагу від темного алмазу.

  Якщо сподобався плетений аксесуар, не забудьте дізнатися докладніше про плетіння. Для класичних прикрас ювеліри часто використовують якірне плетіння — надійне, лаконічне, міцне. 

  Браслет з чорними діамантами: ціна, замовлення, доставка

  Чорний оброблений алмаз не менше популярний, ніж його білий брат, через що недобросовісні постачальники можуть запропонувати дублікат або копію. Щоб не потрапити в халепу, звертайтеся тільки в перевірені салони, які нададуть документацію на ювелірні вироби. Продукція Золотий Вік проходить подвійний контроль якості: благородний метал перевіряється пробірною палатою, а дорогоцінні камені — гемологічним центром. Українці можуть браслет з чорними діамантами купити зручним способом в три кліка:

  • через кошик сайту;
  • через функцію броні;
  • через касу стаціонарного магазину.

  Наші салони відкриті по всій території України. Уже зараз 380 офіційних шоурумів відкриті в Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжя, Вінниці та інших населених пунктах, чекають клієнтів, щоб ви могли порадувати коханих шикарними ювелірними виробами. Якщо подарунок не підійшов, його можете повернути або обміняти. У перші два тижні після покупки зверніться в стаціонарний магазин з товаром, паспортом, чеком.