Браслети з раухтопазом

Підібрано 6 товарів

Очистити все
Вставка
 1. раухтопаз
 1. Спеціальна ціна 43 006 грн Звичайна ціна 84 326 грн
  Артикул: 7101/раух
  Вид металу: золото
  Проба: 585
 2. Спеціальна ціна 1 444 грн Звичайна ціна 2 888 грн
  Артикул: NA692-B/12/5157
  Вид металу: срібло
  Проба: 925
 3. Спеціальна ціна 16 953 грн Звичайна ціна 33 241 грн
  Артикул: 7097/01/0/5248
  Вид металу: золото
  Проба: 585
 4. Спеціальна ціна 15 382 грн Звичайна ціна 30 161 грн
  Артикул: 7061/раух
  Вид металу: золото
  Проба: 585
 5. Спеціальна ціна 1 771 грн Звичайна ціна 3 541 грн
  Артикул: NA690-B/12/6211
  Вид металу: срібло
  Проба: 925
 6. Спеціальна ціна 1 575 грн Звичайна ціна 3 149 грн
  Артикул: NA691-B/12/5265
  Вид металу: срібло
  Проба: 925

Браслети з раухтопазом

Браслет з раухтопазом - це прикраса, котра привертає до себе увагу не удаваним шиком, а істинною шляхетністю. Браслети з димчастим кварцом виглядають на жіночих зап'ястях дійсно дуже вишукано. Природа наділила цей камінь незвичайним, загадковим кольором, дивлячись на який, пробуджується фантазія. І жіночі ручки, прикрашені браслетом з раухтопазом, відразу набувають якоїсь елегантності, витонченості і шарму. Якщо ви не любите банальні прикраси, то вироби з димчастим кварцом точно ваш варіант.

Як носити браслет з раухтопазом?

Прикраси з коричневим камінням прекрасно підходять для постійного носіння. Так що браслет з раухтопазом можна назвати універсальним ювелірним виробом. Вся справа в стильному, спокійному кольорі мінералу, стриманому і вишуканому. Носити браслет з раухтопазом можна як під класичний костюм, вечірню сукню, так і з базовим гардеробом на кожен день. Головне, не переборщити з іншими аксесуарами. Ви можете купити комплект золотих прикрас з раухтопазом, в який входить браслет і сережки, і носити його, не знімаючи. Доречно такі ювелірні вироби будуть виглядати і в офісі, і на урочистому заході. Головне, щоб вони не були занадто масивними.

Магічні властивості раухтопазу: кому варто носити браслет з цим каменем

Якщо хочете мати не тільки гарну прикрасу, а й «корисну», то зверніть увагу на браслет з раухтопазом. Ці вироби здатні приносити щастя своїм господарям, крім того вони мають багато магічних особливостей і лікувальних властивостей:

 • браслет з раухтопазу може захищати від зовнішнього негативу;
 • ця прикраса може виступати в якості потужного адсорбенту, позбавляючи власника від озлобленості, поганих думок і дратівливості;
 • браслет з раухтопазом може рятувати людей від поганих звичок і залежностей;
 • така прикраса може стати хорошим талісманом і оберегом від злого ока.

Вважається, що прикраси з раухтопазом краще носити жінкам старше 30 років. Але насправді, якщо ви молодше, а виріб з димчастим кварцом вам дуже сподобався, або ви отримали його в подарунок, то носіть його з задоволенням, не чекаючи «бальзаківського віку», адже його енергетика вам не зашкодить.

Як доглядати за золотим браслетом з раухтопазом?

Чистити золотий браслет з раухтопазом можна в розчині теплої води з нашатирним спиртом. Досить буде 5-10 крапель спирту на півлітра води. Опустіть браслет в розчин і залиште його на пару годин. Потім дістаньте, і протріть прикрасу м'якою губкою для блиску. Але не використовуйте мило, бо воно може залишати некрасиву, жирну плівку на каменях. Потім промийте браслет з раухтопазом під проточною теплою водою і протріть сухою тканиною. Зберігати вироби з димчастим кварцом потрібно в ювелірній скриньці, або м'якому мішечку.