Кращі брошки в каталозі Золотий Вік
Брошки — ювелірні вироби, історія яких налічує не одне тисячоліття. Вперше брошки з'явилися ще в Бронзовому Віці й виконували функціональну роль — скріплювали одяг. В античній цивілізації й в ранньому Середньовіччі також використовували золоті брошки для такого завдання, але тоді їх називали фібули. Як самостійна прикраса, брошки почали використовувати у епоху Просвітництва. Брошки як прикраси стали використовувати переважно завдяки популярності бароко і рококо, що відрізняються галантністю і непомірним прагненням до краси. У 21 столітті ювелірні брошки не втрачають актуальності. В Україні брошка популярна як самостійна прикраса, яку приколюють на одяг.
Брошки: особливості прикраси
За історію свого існування брошки як ювелірні вироби перейняли на себе велику кількість назв, різновидів і класифікацій. Якщо подивитися сучасний каталог, брошка представлена в трьох основних варіаціях.
Брошка-голка
Брошка у формі голки з'явилася у Франції. Саме в цій країні вперше почали носити брошку як самостійну прикрасу. Власне, навіть слово "брошка"перекладається з французької як голка. Брошка-голка — функціональний ювелірний виріб, який може виступати також прикрасою для волосся. Голка складається з трьох компонентів: довгого і гострого стрижня, декоративного елемента і заглушки на підставах прикраси. Декоративним елементом може виступати мікс дорогоцінних каменів або конкретна форма, наприклад, метелик, бабка, тризуб, корона, зірка і навіть портрет дівчини.
Брошка-шпилька
Цей вид брошки з'явився ще у другій половині 19 століття, фактично відразу ж після винаходу англійської шпильки. Такий ювелірний виріб може виготовлятися як самостійна прикраса або стати основою для ювелірної підвіски. Якщо це самостійний ювелірний виріб, він може прикрашатися декоративними елементами з одній зі сторін шпильки або біля основи. У першому випадку це абстрактні звивисті візерунки, а в другому випадку може бути символічний елемент, наприклад, герб країни або ювелірна вставка. Прикраса з підвісками майже завжди має символічне значення. Наприклад, молодій мамі можна купити ювелірну брошку з підвіскою у формі ніжки, дитині — підвіску у формі лялечки або ведмедика, а вже дорослій доньці — підвіску з сердечком або квіточкою.
Брошка-значок
Це найменш поширений тип ювелірного виробу. Найчастіше брошку-значок носять діти, підлітки й чоловіки. Діти й підлітки обирають милі й цікаві форми значків. Це може бути мордочка кошеня чи цуценя, мила риба або дельфін, музичний інструмент, перо та інші форми прикраси, які стануть способом вираження. Чоловіки, переважно, вибирають брошку-значок як професійний або національний символ. Особливою популярністю в незалежній Україні користуються ювелірні значки з гербом. Брошку в інтернеті з гербом можна знайти на подарунок людині, робота якої пов'язана з державними структурами.
Брошки: з чим і як носити прикрасу?
Мода на такий ювелірний виріб, як срібна брошка, повернулася зовсім недавно, завдяки експериментам знаменитих дизайнерів. На останньому тижні моди кращі дизайнери нинішнього покоління представили нові колекції, зразки яких доповнювали брошки самих різних форм, розмірів і стилістичних особливостей. Переважно, це була не біжутерія, а ювелірні прикраси.
Найпопулярніші способи модно носити брошку:
- Піджак або жакет. Спосіб, який підійде, абсолютно всім, незалежно від того, якої форми брошка. Просто приколіть брошку на нагрудний камінь або лацкан. Тільки пам'ятайте про колірне поєднання: холодні відтінки з холодними, теплі з теплими.
- Блузка або сорочка. Цей спосіб не підійде для прикрас з легких тканин, тому, що можна порвати одяг. Краще приколювати виріб до коміра бавовняних, трикотажних і джинсових сорочок.
- Пальто. Сміливе рішення для справжніх модниць. Актуальний тренд останніх двох років. Тут можна експериментувати як вам хочеться, тільки брошки повинні бути виконані в єдиній стилістиці.
- Сукня. Дотримуючись правил стилю, брошку приколюють на лівій стороні сукні. Однак нинішнє покоління люблять порушувати всі правила, тому модно носити брошку на закритій частині асиметричної сукні або з великої кількості прикрас зімітувати намисто на сукні з круглим вирізом.
- Головний убір. Цієї осені дизайнери запропонували новий старий тренд — приколювати брошку до капелюха або зимової шапки. Для такого випадку підійде красива невигадлива брошка. Також брошкау можна приколоти до сумки або рюкзака: вибирайте шпильку або значок.
Каталог брошок: ціна, замовлення і доставка
Інтернет-магазин Золотий Вік пропонує українцям тисячі ювелірних виробів, зокрема, брошки з благородних металів. Якщо ви не знаєте, де можна купити брошку, пропонуємо подивитися каталог інтернет-магазину Золотий Вік. Ми здійснюємо доставку у Київ, Львів, Білу Церкву, Тернопіль, Вінницю, Івано-Франківськ, Луцьк а також в усі населені пункти, де працює перевізник "Нова Пошта". Зручна фільтрація каталогом допоможе знайти прикраси з обраними даними. Наприклад, брошку-голку з сапфіром можна знайти, якщо вказати тип вставки й виробу. Ціни на брошки в нашому каталозі доступні для кожного українця.
Купити ювелірну брошку з каталогу можна трьома зручними способами:
- Замовити через кошик обрану прикрасу. Оформити заявку на доставку, вибравши поштову або кур'єрську службу. До відділення Нової Пошти доставку оплачує інтернет-магазин. При замовленні на суму від 1000 грн можна отримати безкоштовну доставку кур'єром.
- Також можна подивитися кілька ювелірних прикрас, забронювати й у вільний час подивитися їх в стаціонарному магазині. Бронювання дійсне два дні.
- Ще одним місцем, де можна купити брошку, виступає офіційний шоурум Золотий Вік. В Києві, Білій Церкві, Львові, Тернополі, Вінниці, Івано-Франковську, Луцьку, Хмельницькому, Чернівцях, Рівному, Ужгороді та інших містах України є стаціонарні магазини, в яких консультанти допоможуть вибрати модну і красиву брошку.
Інтернет-магазин Золотий Вік розуміє бажання клієнтів, тому при необхідності товар можна повернути або обміняти. Наша програма обміну і повернення доступна в перші 14 днів після покупки.
Популярні категорії:
Жіночі золоті каблучки, срібні кільця, чоловічі срібні хрестики, жіночі срібні хрестики, жіночі ланцюжки, жіночі золоті сережки з перлами, дитячі золоті сережки, чоловічі золоті кільця, срібні сережки кільця, сережки-гвоздики, золоті гвоздики, чоловічі срібні браслети, жіночі срібні обручки, чоловічі золоті персні-печатки, чоловічі срібні персні-печатки.