Брошки голки

Тип виробу 1
Очистити
  1. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 17 523 грн Спеціальна ціна 9 112 грн
  2. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -50%
   Звичайна ціна 3 214 грн Спеціальна ціна 1 607 грн
  3. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -50%
   Звичайна ціна 7 374 грн Спеціальна ціна 3 687 грн
  4. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 7 809 грн Спеціальна ціна 4 061 грн
  5. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -50%
   Звичайна ціна 5 606 грн Спеціальна ціна 2 803 грн
  6. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 4 127 грн Спеціальна ціна 2 146 грн
   Артикул- 4014
   золото
   585
  7. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -50%
   Звичайна ціна 3 754 грн Спеціальна ціна 1 877 грн
  8. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -50%
   Звичайна ціна 5 491 грн Спеціальна ціна 2 746 грн
  9. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -50%
   Звичайна ціна 16 583 грн Спеціальна ціна 8 292 грн
  10. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -45%
   Звичайна ціна 8 127 грн Спеціальна ціна 4 470 грн
   Артикул- 360006
   золото
   585
  11. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 37 869 грн Спеціальна ціна 11 739 грн
   Артикул- 4124/01/1/5734
   золото
   585

  Брошки голка в каталозі Золотий Вік

  Брошка голка — один з наймініатюрніших ювелірних виробів, які привертають увагу оточення, при цьому виглядають вишукано і красиво. Брошку у вигляді голки носять все, незалежно від віку. Правда, найчастіше це дорослі, які оцінили вишуканість ювелірної прикраси. Брошку голку купити — значить отримати миловидну коштовність, яка додасть у ваш образ шарму і граціозності.

  Брошка голка: історія, символіка, особливості

  Історія аксесуара налічує вже більш як три століття. З'явилася брошка шпилька голка у Франції. У цій країні також вперше почали носити коштовність як самостійний аксесуар, в той час, як інші європейці продовжували застосовувати ювелірний виріб, як спосіб скріпити різні компоненти гардероба. У нинішньому столітті це самостійний ювелірний виріб, який може також виступати прикрасою для волосся. Для нинішнього сезону стилісти пропонують носити брошку голку на головному уборі або комірі класичного пальто.

  Аксесуар складається з трьох компонентів. Застібка в брошка голці — заглушка біля основи ювелірного виробу. Друга заглушка — декор прикраси. Третім компонентом виступає гострий стрижень, яким проколюють одяг для кріплення прикраси.

  Брошка у вигляді голки: що врахувати при виборі?

  Якщо відвідала думка купити брошку голку, важливо знайти свою прикрасу. Звичайно, ніхто не скасовує кохання з першого погляду, але краще орієнтуватися по характеристикам ювелірного виробу.

  Метал

  Золото і срібло — благородні метали, з яких найчастіше робиться брошка шпилька голка. При цьому, для цього аксесуара важливо правильно знайти колір металу. Лимонне золото підійде рудоволосим і шатенкам, але на блідій шкірі буде виглядати занадто яскраво. Брошка в білому кольорі металууніверсальна коштовність, яка підійде практично всім. Єдиним винятком будуть власники смаглявої шкіри. З іншого боку, для літнього образу це може стати цікавим акцентом. Червоне золото — класика, яка дійсно йде всім, незалежно від віку, кольоротипу шкіри та інших моментів.

  Інкрустація

  Брошка голка практично завжди інкрустована ювелірною сировиною. Якщо вставки немає, то буде гарний декор алмазною гранню. У каталогах великих салонів можете знайти великий вибір інкрустованих брошок у формі голки. Найпопулярніші вставки:

  • фіаніт;
  • бурштин;
  • перли;
  • сапфір;
  • смарагд;
  • топаз.

  У деяких моделях перли (натуральні або штучні) виступають декоративною заглушкою аксесуара. Перлова інкрустація — вибір дорослих жінок, а молодим дівчатам краще подивитися камені насичених відтінків, наприклад, смарагд або сапфір. Чоловічі моделі часто інкрустовані фіанітами — синтетичними кристалами з діамантовим огранюванням. 

  Стилістика

  Зважаючи на мініатюрність і самостійність прикраси, стилістика грає ключову роль. Аксесуар акцентує на собі увагу оточення і говорить про смаки свого господаря. Дизайнери часто слідують модним тенденціям, але також існує класика:

  1. Рослинні мотиви — одна з найпопулярніших форм для жіночих аксесуарів. Це можуть бути листя, квіти, дерева, гілки, плоди дерев або виноградна лоза. Деякі орнаменти з'явилися ще в слов'янській культурі та виступають оберегом.
  2. Світ фауни. Якщо це голка, то найчастіше зустрічається бабка, метелик, муха, сова, павич і інші птахи. Цікавим рішенням буде модель із зображенням самої маленької пташки — колібрі.
  3. Символіка — найбільша категорія в стилістиці, оскільки включає різноманітні форми та символи, яке придумало людство. Найпопулярніші: зірка, скрипковий ключ, корона. Окремо варто сказати про національні символи. Так, останні п'ять років популярні ювелірні вироби з Гербом України.

  У каталогах великих салонів є тисячі аксесуарів у формі шпильки. Такі прикраси можуть стати граціозним способом самовираження, якщо знайти свій ювелірний виріб.

  Брошка у вигляді голки: ціна, замовлення, доставка

  Навіть мініатюрний аксесуар повинен бути високої якості, щоб говорити про свого власника. Шикарні ювелірні вироби пропонує салон Золотий Вік. Бренд на українському ринку вже 20 років і підкорює серця українців ексклюзивним дизайном, демократичним цінником, філігранною роботою майстрів. 

  В каталозі салону тисячі аксесуарів, в тому числі, брошка голка. Українці можуть брошка голку купити одним з трьох способів:

  • через кошик сайту;
  • замовивши бронювання товару;
  • через касу фізичного магазину.

  До того ж, дисконтна програма, знижки, акції дають можливість замовити відразу кілька прикрас, накопичивши власну скриньку коштовностей. Якщо товар не підійшов, магазин йде на поступки: протягом 14 діб зверніться в фізичний магазин з чеком, паспортом, товаром. Програма обміну і повернення діє відповідно до Закону України.

   

  Популярні категорії:

  Жіночі золоті каблучки, срібні кільця, чоловічі срібні хрестики, жіночі срібні хрестики, жіночі ланцюжки, жіночі золоті сережки з перлами, дитячі золоті сережки, чоловічі золоті кільця, срібні сережки кільця, сережки-гвоздики, золоті гвоздики, чоловічі срібні браслети, жіночі срібні обручки, чоловічі золоті персні-печатки, чоловічі срібні персні-печатки.