Брошки з оніксом

Вставка 1
Очистити
  1. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -40%
   Звичайна ціна 5 829 грн Спеціальна ціна 3 497 грн
  2. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -70%
   Звичайна ціна 15 485 грн Спеціальна ціна 4 646 грн
   Артикул- B00008-SH/12/997
   срібло
   925
   Немає в наявності

  Брошки з оніксом в каталозі Золотий Вік

  Брошка та онікс — це відмінне поєднання для жіночого або чоловічого аксесуару. Брошка після тривалого забуття знову стала популярною прикрасою, та займає важливе місце в модній скриньці. Якщо це ювелірна брошка з дорогоцінним каменем, то її цінність подвійно висока. Такі ювелірні вироби роблять з благородних металів: золота та срібла. Найчастіше використовують високу пробу, щоб підкреслити статусність власника. Домішки в лігатурі роблять прикраса міцніше, а домішки паладію та міді допомагають ювелірам створити біле або червоне золото.

  Кому підійде брошка з оніксом?

  Брошки стали носити представники будь-якої статі та будь-якого віку. Однак, чоловіки віддають перевагу стриманому стилю. Для них кращим рішенням буде мінімалістична брошка без інкрустації або з мінімальною кількістю вставок. Якщо чоловік держслужбовець, то це може бути брошка у вигляді прапора або герба України.

  Брошку з вставками частіше носять жінки. Якщо в аксесуарі є великий камінь онікса, то це більше варіант для дорослої жінки. Невеликі самоцвіти онікса частіше носять юні дівчата. Такий камінь гарний і практичний; він підійде як для повсякденного носіння, так і для урочистих заходів, ділових зустрічей або довгоочікуваних побачень.

  Ювелірні прикраси з оніксом — це аксесуари з сильною енергетикою. Літотерапевти стверджують, що камінь здатний підтримувати здоров'я нирок, і навіть лікувати їх хронічні захворювання. Психологічні та психіатричні складнощі теж поступаються перед енергетикою мінералу. Якщо у вас анемія або інші проблеми з кровообігом, то камінь допоможе вам відчувати себе краще.

  Вважається, що у самоцвітів онікса навіть є магічні властивості. Вони надають енергії, концентрації, та залучають до вас удачі. Найкраще ці властивості проявляють себе, якщо підбирати прикраса після консультації з астромінерологом. Онікс протегує Терезам і Водоліям з повітряних знаків, непогано підійде Стрільцям, Козерогам і Скорпіонам.

  Що врахувати при виборі брошки з оніксом?

  Коли плануєте купити прикрасу з каменем онікса, враховуйте не тільки характеристики дорогоцінного каменю. Є й інші важливі властивості, які стосуються типу та форми прикраси, дорогоцінного металу. Та й інкрустацію вибирають не тільки на підставі зовнішнього вигляду.

  Благородний метал

  Брошки з оніксу роблять зі срібла або золота. Срібло завжди стандартного кольору, виглядає елегантно, витончено та загадково. Більше підходить для молоді. Головна перевага срібла — ціна прикраси з каменем онікса буде нижче, ніж у золотих моделей. Але золоті брошки — це незамінна для урочистостей класика. Такий аксесуар теж бажано придбати для своєї скриньки.

  Важливо подивитися на пробу дорогоцінного металу. Якщо це золото, то краще купити прикрасу з каменем онікса з 585 проби. Для срібла найпопулярнішим рішенням називають срібло 925 проби. Домішки до 585 проби аурума допомагають зробити аксесуар міцним. Він прослужить вам довгі роки, та його навіть можна буде передати у спадок. Крім того, срібло, паладій і мідь додадуть ауруму особливого відтінку.

  Тип брошки

  Брошка — це не просто естетика, але ще й глибокий символізм. Цей аксесуар завжди пропонують до уваги оточуючим, наколюючи його на одяг. Прикраса зображує ваші захоплення, риси характеру, світоглядні позиції, політичну або національну приналежність.

  Серед жінок найпопулярніші брошки-голки або "шпильки". Однак, огранювання онікса зазвичай має на увазі використання великого каменю. Для голки та шпильки не дуже зручно підбирати онікс. Краще купити прикрасу з каменем онікса, якщо це значок — брошка круглої форми.

  Розмір аксесуара

  Не потрібно забувати про розмір, про що забувають багато цінителів ювелірних виробів. Не тільки каблучки та ланцюжки треба підбирати після вимірів. Якщо ви обираєте брошку занадто маленьку або занадто велику, то на одязі вона буде виглядати недоречно. Це спотворить ваш образ, і залишить після себе неприємне враження.

  Тип інкрустації

  Інкрустація каменів відрізняється один від одного по різновидах. Це можуть бути:

  • одиничний камінь;
  • три мінералу;
  • мікс каменів;
  • розсип самоцвітів.

  Для жіночої брошки підійдуть всі вищеназвані варіанти. Однак, брошка з оніксом краще виглядає, якщо це один масивний камінь. Його непогано доповнять невеликі діаманти або їх замінники — фіаніти.

  Де купити прикраси з каменем онікса?

  Якщо хочеться різноманітності в образах і модній скриньці, то можна купити прикрасу з каменем онікса. Це камінь з приголомшливою естетикою, позитивною енергетикою та глибоким символізмом. У ювелірному салоні Золотий Вік такі прикраси продають для українців з будь-яких населених пунктів нашої країни. Оформляйте замовлення онлайн, або приходьте в салон особисто.

  Оплата — наложеним платежем (післяплатою), якщо ви вибираєте доставку нової пошти. Можете також перевести гроші з банківської картки, або розплатитися готівкою в фізичному магазині.