Ланцюжки з жовтого золота

Вид металу 1
Колір металу 1
Очистити
  Очистити
   1. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -31%
    Звичайна ціна 3 219 грн Спеціальна ціна 2 221 грн
    Артикул- 06101-1/03/0 (06101/1eu)
    золото
    585
   2. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -31%
    Звичайна ціна 8 907 грн Спеціальна ціна 6 146 грн
    Артикул- 66968-3-2/03
    золото
    585
   3. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -31%
    Звичайна ціна 6 983 грн Спеціальна ціна 4 818 грн
    Артикул- 66912-2.5-2/03
    золото
    585
   4. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -36%
    Звичайна ціна 99 059 грн Спеціальна ціна 63 398 грн
    Артикул- 06085/25цл
    золото
    585
   5. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -31%
    Звичайна ціна 2 834 грн Спеціальна ціна 1 955 грн
    Артикул- 06107-1/03/0 (06107/1eu)
    золото
    585
   6. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -31%
    Звичайна ціна 15 328 грн Спеціальна ціна 10 576 грн
    Артикул- 66914-5-2/03 (66014алм лим)
    золото
    585
   7. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -31%
    Звичайна ціна 3 254 грн Спеціальна ціна 2 245 грн
    Артикул- 06108-1/03/0 (06108/1eu)
    золото
    585
   8. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -31%
    Звичайна ціна 5 563 грн Спеціальна ціна 3 838 грн
   9. Оплата частями Monobank
    Оплата частями Приват Банк
    -31%
    Звичайна ціна 3 429 грн Спеціальна ціна 2 366 грн

   ЛАНЦЮЖКИ З ЖОВТОГО ЗОЛОТА

   Ланцюжки з жовтого золота — універсальна прикраса, яка відмінно виглядає без підвісок і може бути красивою основою для хрестика, амулета або декоративної підвіски. Теплий яскравий колір — третій за популярністю з відтінків благородного металу, після червоного і білого золота. Жовті ланцюжки, а також каучукові шнурки зі вставками з такого сплаву відмінно вписуються в повсякденний і святковий образ.

   Особливості ланцюжків з жовтого золота

   Купити ланцюжок з жовтого золота можна як подарунок, особливо разом з кулоном з такого ж благородного металу. Чистий золотистий колір найкраще виглядає на засмаглій шкірі і темному одязі, а тому вважається класичним відтінком аксесуарів для пляжного і ділового стилю.

   Сплав з якого виготовлені такі золоті ланцюжки — жовте золото 585 проби. Це означає, що в ньому 58,5% основного металу, 8% срібла, 22,5% міді і 11% допоміжних компонентів, найчастіше цинку, нікелю або паладію. Вони називаються лігатура сплаву і потрібні, щоб зробити крихке золото пластичним під час обробки і твердим, після застигання. Чисте золото 999 проби застосовується тільки для банківських злитків. Прикраси з нього робити можна, але нерентабельно, особливо якщо це ланцюжки. Вони будуть швидко стиратися в місцях з'єднання і при контакті зі шкірою обсипатися пластівцями. Мідь і срібло в 585 сплаві прибирають цей недолік і знижують ціну, але не цінність металу. Решта добавок потрібні для додання впізнаваного кольору. Найчастіше це паладій, який на відміну від нікелю не викликає алергію, у кожного восьмого з тих, хто носить прикраси з ним, а крім того благородний метал, що робить його більш цінним ніж цинк. У випадку з такою прикрасою, як золоті ланцюжки, жовте золото перевіряється в пробірній палаті. Це потрібно для контролю кількості та якості компонентів в сплаві. Якщо вони відповідають ГОСТ, то у ланцюжка буде документ, котрий підтверджує це, і відбиток печатки з числом проби на застібці або інший непомітній частині. Проба благородних металів — визначає ціну за грам прикраси, тому, якщо в ньому немає дорогоцінних вставок, то аксесуар з жовтого сплаву буде коштувати стільки ж скільки білий або червоний.

   Яскравий сонячний колір — головна причина купити золотий ланцюжок з жовтого золота, але крім привабливої зовнішності у сплаву є й інші переваги:

   1. Висока твердість. Прикраса складно подряпати і зламати навіть тонкі деталі, що особливо важливо для тонких ланцюжків і застібок.
   2. Стійкість до окислення. Жовте золото не тьмяніє з часом і не взаємодіє з побутовими лугами і кислотами.
   3. Сумісність. Метал добре поєднується з діамантами і самоцвітами.

   Жовте золото часто використовують, як оправу для дорогоцінних каменів теплих кольорів, наприклад, рубін, гранат або бурштин. Останній часто застосовується в прикрасах зі срібла з позолотою, яка в більшості випадків імітує саме жовтий колір благородного металу. Це пов'язано з особливостями технології нанесення шару золота на срібло.

   Ланцюжки з жовтого золота: каучукові шнурки і типи плетінь

   Золоті ланцюжки з жовтого металу — прикраси, які однаково часто носять жінки і чоловіки. Дівчата, в залежності від смаків і стилю, вибирають ажурні плетива з декількох ланок в кожному сегменті, наприклад, плетіння мона ліза, або лаконічні якірні. Перші добре виглядають самі по собі або з масивними кулонами, а другі можна носити з підвісками або ще кількома ланцюжками одночасно. Якщо у вас вже є кулон, наприклад, хрестик або оберіг, і ви шукаєте ланцюжок для нього, рекомендують враховувати вагу ювелірних виробів. Зокрема, підвіска повинна бути в середньому в 1,5 раза легше основи. Якщо вона буде важче — ланцюжок може почати тиснути на шию, а при меншій вазі — виглядати неприродно. 

   Не всі прикраси на шию для яких використано жовте золото — ланцюжки, фото в каталогах часто показують шкіряні або каучукові шнурки із застібками з благородного металу. Такі ювелірні нитки носять чоловіки і жінки, в тому числі разом з хрестиками та іншими амулетами, а також декоративними підвісками. Каучук — штучний матеріал, різновид гуми, і це перше його перевага перед натуральною шкірою, яку багато хто не носять з етичних причин. Крім цього, є ще три причини оцінити ювелірну нитку:

   1. Довговічність. Каучуковий шнурок з золотою застібкою можна носити не знімаючи практично без обмежень. Високі і низькі температури, контакт з вологою, в тому числі потом і косметикою не зашкодять нитці. Якщо хочеться, щоб вона прослужила довше, рекомендують все-таки знімати її при відвідуванні лазні і подібних місць, де одночасно висока температура і вологість, а також басейнів — хлор та інші дезінфектанти можуть порушити щільність верхнього шару гуми. Якщо на поверхні гуми з'являться тріщини, значить вона вже вразлива для різних пошкоджень і краще віднести шнурок в ювелірну майстерню, де його замінять на новий. Застібка із золотих елементів, при цьому залишиться та ж. Замінити шнурок можна і вдома, але ювелір дасть гарантію, як на свою роботу, так і на гуму в цілому — каучук в будь-якому випадку зношується повільно, навіть якщо носити його постійно, і робить це поступово.
   2. Практичність. На відміну від шкіряних шнурків, ювелірні нитки з каучуку не дуже складно розтягнути — навіть, якщо цілеспрямовано докласти значних фізичних зусиль, збільшити довжину і порвати його буде непросто. Ланцюжок з жовтого золота зі складним плетінням звичайно надійніше, через те, що навіть якщо в ньому порветься одна ланка, інші не дадуть прикрасі зісковзнути з шиї. Якірні ланцюжки, в яких кожна ланка з'єднується тільки з попереднім і наступним, навіть поступаються каучуковим ниткам в практичності. 
   3. Комфорт. Каучукові шнурки не заплутуються і не залишають слідів на шкірі, якщо випадково потягнути за них. Вони легше, ніж метал, або такі ж за вагою, але набагато тонші. Каучук часто вибирають замість шовкової нитки для дитячих прикрас або в подарунок тим, у кого чутлива шкіра.

   До того, як купити ланцюжок або ювелірний шнурок з жовтого золота, рекомендують вибрати розмір.

   Розмір ланцюжка з жовтого золота

   Розмір ланцюжка — його довжина в сантиметрах. Стандартний жіночий розмір 45-55 см, чоловічий 50-60 см. На ювелірних нитках такої довжини носять хрестики та інші амулети — край ланцюжка і, відповідно, підвіска буде розташована в районі другого-третього ребра. Прикраси коротше 40 см знаходитимуться в зоні ключиць, а понад 65 см — ближче до центру грудної клітини. Якщо ланцюжок повністю виготовлений з жовтого золота, його ціна буде збільшуватися пропорційно до розміру. Ціна каучукової нитки набагато менше, ніж застібки з благородного металу, тому розмір не впливає на загальну вартість прикраси.

   ЛАНЦЮЖКИ З ЖОВТОГО ЗОЛОТА: ЦІНА, ЗАМОВЛЕННЯ, ДОСТАВКА

   Заглянути в каталог інтернет-магазину — найпростіший спосіб побачити, як виглядає жовте золото і ланцюжки з нього на фото. На сайті "Золотий Вік" можна не тільки відразу купити прикрасу, а й забронювати її для примірки в найближчому салоні мережі на 48 годин. Якщо в цьому магазині не виявилося ланцюжка, що сподобався — замовте послугу "Переміщення" і прикрасу доставлять зі складу або сусіднього салону. У кожному з магазинів покупців чекає вибір із сотень ланцюжків, в тому числі і з жовтого золота. Всі вони пройшли перевірку в пробірній палаті України та продаються з гарантією на три роки, яка охоплює безкоштовне обслуговування.

   Золоті ланцюжки "Золотий Вік" доставляються до Харкова, Одеси, Львова та інших міст України щодня. Перевезення до відділення "Нової Пошти" безкоштовне для всіх замовлень, а кур'єрське — для кожної покупки на суму більш як 1000 гривень. Якщо прикраса не підійшла, її можна обміняти або повернути протягом 14 днів.