Жіночі годинники
- Black Friday -48%Звичайна ціна 54 585 грн Спеціальна ціна 28 384 грн
- Black Friday -48%Звичайна ціна 74 085 грн Спеціальна ціна 38 524 грн
- Black Friday -48%Звичайна ціна 72 635 грн Спеціальна ціна 37 770 грн
Ювелірні годинники жіночі наручні — частина ансамблю прикрас, доповнення образу. На відміну від чоловічих, жіночі моделі не обов'язково стримані і лаконічні: їх часто інкрустують камінням, експериментують з формою корпусу, браслетом, циферблатом. В каталозі Золотого Віку є моделі ювелірних годинників, які можна носити з діловим костюмом, повсякденним або стилем кежуал.
Ювелірними називаються тільки ті годинники, у виробництві яких використовують дорогоцінні метали, дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння. Для них не використовують пластик, різкі або кислотні кольори, форма корпусу лаконічна, без химерних елементів.
Спочатку наручні годинники були жіночим аксесуаром. Луї Картьє і Леон Ато використовували діаманти для інкрустації, робили чудернацькі форми корпусу, експериментували з дизайном. На перше місце виходило не практичне призначення, а вид. Корпус прикрашали розсипом діамантів, а ремінець робили не тільки зі шкіри, але і дорогоцінних металів.
Жіночі годинники, які є в ювелірному магазині — це вкладення в стиль, імідж. Вони навіть можуть стати сімейною реліквією. Подарувати таку прикрасу доречно на повноліття, ювілей, річницю, на професійне свято або як символічний подарунок діловій жінці з вдалою угодою або відкриттям власної справи.
Ювелірні вироби, годинники жіночі або інші прикраси, краще купувати там, де якість прикрас підтверджується сертифікатами. Всі прикраси з золота і срібла, які є в каталогах і філіях Золотого Віку, мають сертифікати Пробірної палати і Гемологічного центру України. Годинники — це іміджева річ, тому важливо враховувати не тільки вид аксесуара, але і технічні характеристики. При покупці звернути увагу потрібно на тип механізму, скла, матеріал браслета, а також пробу металу.
Корпус ювелірних годинників виготовляють з дорогоцінного металу або покривають золотим напиленням товщиною не менше 5 мкм. Це робить його більш стійким до зносу, подряпин, особливо якщо ви носите аксесуар кожен день. Форма корпусу може бути різною: круглою, овальною, квадратною або прямокутною. Серед моделей є годинник з мініатюрним корпусом або великим, який буде привертати увагу.
Міцне скло — це захист внутрішнього механізму від потрапляння всередину пилу, вологи, дрібних частинок бруду. Ювелірні годинники оснащені мінеральними або сапфіровими стеклами. Мінеральне (його ще називають кварцовим) обробляють так, щоб на ньому не залишалися подряпини. Сапфірове скло ставлять на годинник преміум сегменту. Його не можна подряпати нічим, крім діаманта, воно не тьмяніє з часом і надійно захищає механізм від механічних пошкоджень.
Механізм годинника — це його серце, найголовніший елемент. Вони можуть бути механічними або кварцовими. Кварцові працюють від батарейки, яка служить джерелом живлення електронного блоку і шагового електродвигуна. Раз на секунду блок подає сигнал двигуну і той повертає стрілки. Кварцові годинники всередині мають кристал кварцу, який робить їх дуже точними. На відміну від механічних, їх не потрібно заводити, а батарейку потрібно міняти раз на кілька років.
У механічних спіральну пружину пускає в хід барабан. При заводі пружина закручується і механізм починає рухатися при її розкручуванні. На точність ходу механічних пристроїв можуть впливати зовнішні чинники, наприклад, температура, регулювання, знос деталей та ін.
Браслети роблять з натуральної або штучної шкіри. Штучна шкіра м'яка і гнучка, приємна до руки. Вона може бути будь-якого кольору, однак для класичних ювелірних виробів частіше вибирають стримані кольори: чорний, коричневий, білий. Браслет не повинен передавлювати зап'ястя, подразнювати шкіру, викликати алергічні реакції. Щоб ремінець прослужив довше, потрібно уникати води, а також впливу прямих сонячних променів.
Ювелірні годинники вимагають лаконічного декорування дорогоцінними або напівкоштовними мінералами (алмази, фіаніти), які мають у своєму розпорядженні на корпусі, циферблаті або на заводний голівці. Найчастіше це поодинокі камені або крихта діамантів.
Колір дорогоцінного металу залежить від лігатури. Червоний отримують при додаванні міді, білий — срібла або паладію, лимонний — срібла і міді. Червоний аурум вважається традиційним, його використовують для ювелірних виробів в класичному стилі. При виборі зверніть увагу, що колір корпусу повинен гармоніювати з відтінком інших ювелірних виробів.
Проба золота показує, скільки грам чистого металу знаходиться в кілограмі сплаву. Аурум в чистому вигляді не використовують, оскільки він занадто м'який, на ньому легко залишаються подряпини, відколи, він деформується навіть при незначному стисканні пальцями. Легуючі метали, які додають до золота, роблять сплав більш міцним, зносостійким. Найпопулярніша проба для золота — 585. Якщо ви будете носити аксесуар постійно, не варто вибирати високу пробу, оскільки виріб із золота 750 проби зношується швидше.
Будь-який ювелірний виріб вимагає догляду і дбайливого ставлення. При неакуратному носінні зіпсуватися може не тільки браслет або корпус, а й механізм. Найдокладніше керівництво про догляд і експлуатацію міститься в паспорті виробу. Щоб улюблені годинник прослужили довше, потрібно:
Зберігати годинник потрібно в фірмовому футлярі або скриньці окремо від інших прикрас. З будь-якими порушеннями краще звертатися в сервісний центр, навіть якщо це проста заміна батарейки. Раз на 2-3 роки механічним моделям проводять профілактику. Кварцові не вимагають обробки механізму, але при заміні батарейки попросіть майстра перевірити роботу всіх частин.
Корпус з дорогоцінного металу чистять спеціальними засобами для золота або срібла. А щоб браслет довше виглядав добре, уникайте його намокання, контакту з косметикою і прямих сонячних променів.
Вироби з дорогоцінних металів — це відмінний подарунок для себе або близьких. Ювелірний годинник може багато розповісти про стиль і смак людини, а також стане вдалим завершенням образу.
Купити жіночі ювелірні годинник можна одним зі способів:
Обміняти або повернути будь-який з ювелірних виробів ви можете протягом 14 днів за наявності чека і документа, що посвідчує особу.