Дисконтна програма

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДИСКОНТНУ КАРТУ У МЕРЕЖІ МАГАЗИНІВ ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS».

Положення регулює порядок та умови видачі та можливості дисконтної картки в мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS».

Дисконтна карта учасника мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS». (далі – дисконтна картка учасника) – це неплатіжна пластикова картка з індивідуальним номером, що видається після ідентифікації Учасника та дозволяє отримувати знижку при купівлі ювелірних виробів в мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS».

Учасник дисконтної програми (далі – Учасник) – дієздатна повнолітня фізична особа – користувач дисконтної картки.

Персональні дані – відомості або сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Обробка персональних даних - будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, оновлення, використання та розповсюдження (поширення, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Учасники цієї програми погоджуються з умовами Політики конфіденційності інформації, розміщеної на сайті Інтернет – магазину zolotoyvek.ua.

1.2. Дисконтна картка не має обмеженого терміну дії.

1.3. Мережа магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS» залишає за собою право в будь-який час припинити дію або внести зміни до умов та порядку надання знижок за дисконтними картками. Учасник дисконтної програми самостійно може ознайомитись із дійсним положенням про дисконтну карту в мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS»які розміщені в торгових залах магазинів мережі або на сайті Інтернет-магазину zolotoyvek.ua.

2. ПОРЯДОК І УМОВИ ОТРИМАННЯ ДИСКОНТНОЇ КАРТИ

2.1. Кожному Учаснику при одноразовій покупці на будь-яку суму ювелірних виробів із золота та срібла видається дисконтна картка Учасника.

2.2. Для участі у дисконтній програмі Учасник має надати персональні дані (ім'я, прізвище, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, дату народження, поштову адресу) уповноваженому представнику магазинів мережі ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS», та/або заповнити анкету клієнта, та/або заповнити реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину zolotoyvek.ua.

2.3. На одного Учасника може бути зареєстрована одна дисконтна картка.

2.4. Дисконтна карта є накопичувальною та дає право її користувачеві при накопиченні певної суми (грошового порога) на знижку згідно з передбаченою шкалою:

Золото

Срібло

Накопичення до 5 000,00 гривень – знижка 5% від суми

Накопичення до 5 000,00 гривень – знижка 5% від суми

Накопичення від 5001,00 до 20 000,00 гривень – знижка 6% від суми

Накопичення от 5001,00 до 20 000,00 гривень – знижка 6% від суми

Накопичення від 20 001,00 до 40 000,00 гривень – знижка 7% від суми

Накопичення от 20 001,00 до 40 000,00 гривень – знижка 7% від суми

Накопичення від 40 001,00 до 60 000,00 гривень – знижка 8% від суми

Накопичення от 40 001,00 до 60 000,00 гривень – знижка 8% від суми

Накопичення від 60 001,00 до 100 000,00 гривень – знижка 9% від суми

Накопичення от 60 001,00 до 80 000,00 гривень – знижка 9% від суми

Накопичення понад 100 001,00 гривень – знижка 10% від суми

Накопичення от 80 001,00 до 100 000,00 гривень – знижка 10% від суми
  Накопичення понад 100 001,00 гривень – знижка 11% від суми

 2.5. Знижка Учаснику надається у разі пред'явлення дисконтної картки або за допомогою дійсного номера телефону, а саме на номер телефону Учасника (що був вказаний при реєстрації дисконтної картки), буде надіслано SMS – повідомлення з кодом, який необхідно повідомити уповноваженому представнику мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS»

2.6. В день народження Учасника Положення про дисконтну карту в мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS», передбачено для Учасника додаткову знижку у розмірі 5%.

2.7. Перерахунок знижки по дисконтній картці проводиться при кожній подальшій покупці.

2.8. Дисконтна картка не видається Учаснику за умови придбаного подарункового сертифікату. На акційний товар знижка передбачена у п. 2.4. цього Положення не надається, зараховуються лише накопичення на дисконтну картку.

2.9. Знижка по дисконтній картці не надається на супутні товари (упаковка, засоби для чищення).

2.10. У разі повернення ювелірного виробу, накопичення з дисконтної картки зменшується на суму товару, що повертається. Якщо накопичена сума покупок менша, ніж мінімальна сума, що відповідає поточному рівню знижок, знижка зменшується.

3. ОБРОБКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ

3.1. Кожен Учасник при наданні своїх персональних даних уповноваженому представнику мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS» та/або заповнення реєстраційної форми на сайті Інтернет – магазину zolotoyvek.ua, підтверджує, що він дає свою згоду на збирання, обробку, розповсюдження та/або передачу власних персональних даних, на умовах, передбачених Законом України «Про захист персональних даних» .

3.2. Надаючи свої персональні дані Учасник дає свою згоду на отримання інформації (розсилок) за допомогою електронної пошти або SMS-повідомлень.

3.3. Учасник може будь-якої миті відкликати використання персональних даних або відмовитися від отримання інформації (розсилок) для цього необхідно зателефонувати за номером: 0 800 302 505.

4. ІНШІ УМОВИ

4.1. Учасник підтверджує, що надані ним персональні дані достовірні та можуть використовуватися уповноваженими представниками мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS» для необхідного інформування (службових стомлень). Уповноважені представники мережі магазинів ТМ «ЮВЕЛІРНИЙ ЗАВОД «ЗОЛОТИЙ ВІК», «ЗОЛОТИЙ ВІК. СРІБЛО», «ЗОЛОТИЙ ВІК. DIAMONDS» не несуть відповідальності за інформування Учасника у випадку, якщо Учасник своєчасно не повідомив про зміну своїх персональних даних.

4.2. Дисконтна картка не є кредитною або платіжною карткою, може бути використана Учасником лише для отримання знижки відповідно до умов дисконтної програми.

4.3. На збирання, обробку розповсюдження та/або передачу персональних даних Учасника отриманих в результаті участі в дисконтній програмі поширюється положення Політики конфіденційності інформації, розміщене на сайті Інтернет-магазину zolotoyvek.ua., за адресою: https://zolotoyvek.ua/ru/politika-konfidentsialnosti-informatsii