Ювелiрнi прикраси з огранюванням трильйон

Огранювання 1
Очистити
  1. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 9 968 ₴ Спеціальна ціна 5 183 ₴
   Артикул- 22686/01/0/2613
   золото
   585
  2. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 64 163 ₴ Спеціальна ціна 33 365 ₴
  3. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 18 998 ₴ Спеціальна ціна 9 879 ₴
  4. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 45 925 ₴ Спеціальна ціна 14 237 ₴
  5. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 42 684 ₴ Спеціальна ціна 13 232 ₴
  6. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 47 221 ₴ Спеціальна ціна 14 639 ₴
  7. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 13 191 ₴ Спеціальна ціна 6 859 ₴
   Артикул- 530128/раух с
   золото
   585
  8. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 44 018 ₴ Спеціальна ціна 22 889 ₴
  9. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 31 744 ₴ Спеціальна ціна 12 698 ₴
  10. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 41 150 ₴ Спеціальна ціна 21 398 ₴
  11. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 45 165 ₴ Спеціальна ціна 23 486 ₴
  12. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 12 833 ₴ Спеціальна ціна 6 673 ₴
  13. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 18 711 ₴ Спеціальна ціна 9 730 ₴
  14. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 17 851 ₴ Спеціальна ціна 9 283 ₴

  Ювелірні прикраси з огранюванням трильйон

  Трильйон — огранювання каменю, що широко використовується в філігранному мистецтві. Ювелірні вироби з трикутними дорогоцінними або натуральними самоцвітами увійшли в моду в 80-х роках. Огранювання трильйон, фото якого є в нашому каталозі, підійде всім без винятку, на відміну від круглої або квадратної форми. Купити ювелірні прикраси з огранюванням трильйон можете на подарунок або у власну колекцію.

  Огранювання трильйон: історія і технологія

  Огранювання трильйон — методика обробки дорогоцінних каменів, яку розробили амстердамські майстри в 80-і роки. Це був експеримент на необробленому алмазі, який дозволив відкрити світові новий спосіб обробки ювелірної сировини. Буквально вже за перше десятиліття, популярність трильйон огранювання каменю досягла такого рівня, що його стали використовувати не тільки для алмазів. 

  За історію філігранного мистецтва сформувалося відразу кілька тонкощів цієї методології. Найчастіше майстри обробляють тільки великі самоцвіти, оскільки саме в них заломлення світла досягає потрібного кута і рівня. 

  Щоб вийшло огранювання трильйон, майстру знадобиться V-образна оправа. З цієї причини до кінця минулого століття, трикутні мінерали інкрустували тільки як додаткову ювелірну вставку. Для інкрустації трикутного самоцвіту як центру всієї композиції майстрам доводилося постаратися. Ювеліри заводу Золотий Вік створюють ювелірні композиції з огранюванням трильйон як центром прикраси, так і додатковими акцентами.

  Огранювання трильйон: фото і каталог прикрас

  Форма оггранки трильйон підходить не для всіх ювелірних виробів. Майстри філігранного мистецтва інкрустують трикутний самоцвіт тільки в деякі категорії ювелірних виробів. Огранювання трильйон часто зустрічається в аксесуарах:

  1. Каблучки — класичні ювелірні вироби з огранюванням трильйон. Форма ограновування трильйон дозволяє інкрустувати камінь в каблучки як один самоцвіт або ювелірну композицію. При цьому, оправа прикраси може бути ажурною або тонкою, навіть великий самоцвіт не буде впливати на обідок з благородного металу.
  2. Сережки — популярна жіноча прикраса. Трильйон — огранювання каменю в сережках, що самостійно виступає декором і акцентом всього аксесуара. Красиво з такою формою мінералу виглядають джекети та сережки-підвіски. 
  3. Підвіски з огранюванням трильйон також називають кулон. Це великий самоцвіт, інкрустований в золоту або срібну оправу. Прикрасу просто підвішують на ланцюжок з того ж металу і носять як самостійний аксесуар. Ювелірний виріб прекрасно гармонує з будь-яким стилем одягу.

  Найчастіше трикутні кристали зустрічається в жіночих аксесуарах. Наприклад, для чоловічого персня швидше будуть інкрустувати самоцвіт круглою або прямокутною формою. Однак, якщо це затиск для краватки або запонки трикутний мінерал може зустрічатися в чоловічих ювелірних виробах.

  Для яких каменів підходить огранювання трильйон?

  Під час експерименту амстердамські ювеліри взяли за основу діамант, тому необроблений алмаз почали обробляти таким способом і далі. Однак, за 40 років технологія удосконалилися, а камені помінялися. Тепер набагато частіше зустрічаються натуральні самоцвіти в технології Тріел, ніж класичні діаманти.

  1. Топаз — напівдорогоцінний самоцвіт з 8 рівнем твердості. Серед групи мінералів найпопулярніші блакитні відтінки: Sky Blue, Swiss Blue і London Blue. Це листопадовий самоцвіт, тому його часто дарують як талісман людям, які народилися під знаком Скорпіон.
  2. Аметист — одна з найдорожчих різновидів кварцу. Це кристал бузкового і фіолетового відтінку. Це камінь стихії Повітря, тому астромінералогія радять носити прикраси з аметистом у формі трильйон для тих, хто народився під знаком Терези, Близнюки, Козоріг або Водолій.
  3. Цитрин — лимонно-жовтий різновид кварцу. Колір цитрину також часто називають ніжно-сонячним. Це символ тепла і спокою, який дарує людині життєву енергію. Його часто дарують чуттєвим людям, які схильні до апатії та депресії. Для Терезів, Близнюків, Раків може стати талісманом, який допоможе керувати емоціями.
  4. Гранат — символ любові та вірності. Цей напівдорогоцінне каміння має складну структуру, через що виходить насиченість червоного кольору і неймовірний блиск. Камінь часто дарують представникам небезпечних професій, оскільки його енергетика захищає. Це талісман для Скорпіонів, Львів, Водоліїв, Козерогів.
  5. Раухтопаз всупереч назві ніяк не пов'язаний з топазом. Це димчастий кварц, який називають каменем спокою й умиротворення. Це абсолютний талісман для Козерогів, оскільки це камінь Сатурна. При цьому, носити його не рекомендується Ракам через конфлікт енергій.

  Трильйон — огранювання каменю, яка не має певну кількість граней і може бути довільною. При цьому, трикутна форма розкриває унікальний блиск, його шаруватість і глибину. Трикутна обробка добре розкриває гру барв напівпрозорих кристалів і насичених самоцвітів.

  Що врахувати при виборі?

  Подумати про категорію прикрас і знайти свою огранювання — лише дещиця нюансів, які необхідно з'ясувати до моменту покупки. Коштовності — це інвестиція, тому підходити до підбору аксесуара радимо усвідомлено. Майстри радять враховувати характеристики ювелірного виробу:

  1. Метал. Найчастіше вибирають між золотом і сріблом. Форма ограновування трильйон характерна скоріше для золотих виробів, але також є срібні аксесуари. Якщо подобається золото, підбирайте колір металу в поєднанні з інкрустацією. Наприклад, червоне золото і цитрин, біле золото і топаз.
  2. Проба і покриття. Якщо це золото, то радимо 585 або 750 — найчистіші та міцні сплави. Для срібла відповідь завжди один - 925 проба. Додаткове покриття родієм забезпечує захист прикрасі, що найбільш актуально для білого металу.
  3. Інкрустація. Крім основного каменю, прикраса може бути інкрустована додатковими кристалами (найчастіше прозорими або білими), наприклад, фіанітами. Також важливо знайти свій тип інкрустації: з 1 каменем, з 3 камінням, розсипом або доріжкою.
  4. Стилістика. Щоб зрозуміти, який стиль вам підійде, рекомендуємо поставити собі питання: це буде аксесуар на кожен день або під вечірній туалет? На кожен день радимо лаконічні моделі зі стриманим дизайном. 

  Якщо шукайте подарунок, не забувайте про розмір. Якщо не знаєте розмір каблучки, можете її потайки виміряти або не ризикувати та купити сережки або кулон.

  Огранювання трильйон: фото, ціна, замовлення

  Ювелірні вироби з трикутною обробкою каменю — прикраси, в яких найчастіше великий камінь, тому аксесуар може бути дорогим. Якщо купувати коштовності в великих мережах, зможете знайти гідну прикрасу з демократичним цінником. При цьому, якість буде підтверджено: ювелірні вироби з огранюванням трильйон проходять подвійний контроль якості (Пробірна Палата і Гемологічний Центр). У кожного аксесуара є свій паспорт, де вказані характеристики та цінність.

  Зручна фільтрація каталогу покаже огранювання трильйон (фото, ціни, опис) буквально за один клік. Чи зможете звузити пошук на основі характеристик, які цікаві вам. Купити ювелірні прикраси з огранюванням трильйон українці можуть трьома способами:

  1. Зробити замовлення через каталог сайту. В каталозі є тисячі ювелірних виробів з дорогоцінними та натуральними каменями, серед яких кожен зможе знайти свій аксесуар. Замовлення розвозить компанія Нова Пошта (до відділення або адреси). В середньому, доставка займає 1-5 днів, в залежності від вашого населеного пункту.
  2. Замовити послугу бронювання. Подивіться каталог, знайдіть товари, які сподобалися. Оформити бронь на 48 годин. Відвідайте вказаний салон, щоб викупити коштовності.
  3. Купити аксесуар через касу офіційного шоурума. У Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших населених пунктах України відкрито понад 380 салонів. Консультанти дадуть відповідь на всі питання і підберуть аксесуар разом з вами.

  Якщо шукали подарунок, але він не підійшов, є 14 діб для обміну та повернення товару. Зверніться із заявкою в будь-який салон мережі з паспортом покупця, чеком, товаром.

   

  Популярні категорії:

  Жіночі золоті каблучки, срібні кільця, чоловічі срібні хрестики, жіночі срібні хрестики, жіночі ланцюжки, жіночі золоті сережки з перлами, дитячі золоті сережки, чоловічі золоті кільця, срібні сережки кільця, сережки-гвоздики, золоті гвоздики, чоловічі срібні браслети, жіночі срібні обручки, чоловічі золоті персні-печатки, чоловічі срібні персні-печатки.