Срібна чоловіча обручка

Вид металу 1
Стать 1
Тип виробу 1
Очистити
  Очистити
   Очистити
    1. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 7 018 грн Спеціальна ціна 3 649 грн
     Артикул- 6060
     золото, срібло
     375, 925
    2. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 2 877 грн Спеціальна ціна 1 496 грн
     Артикул- 1009-11/12/1
     срібло
     925
    3. -48%
     Звичайна ціна 1 817 грн Спеціальна ціна 945 грн
     Артикул- 1006-11/12/1
     срібло
     925
    4. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 3 580 грн Спеціальна ціна 1 862 грн
     Артикул- 10134-1-11/12/1
     срібло
     925
    5. -48%
     Звичайна ціна 1 669 грн Спеціальна ціна 868 грн
     Артикул- 1003-11/12/1
     срібло
     925
    6. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 3 156 грн Спеціальна ціна 1 641 грн
     Артикул- 10136-11/12/1
     срібло
     925
    7. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 2 969 грн Спеціальна ціна 1 544 грн
     Артикул- 1007/12/1
     срібло
     925
    8. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 8 405 грн Спеціальна ціна 4 371 грн
     Артикул- 6049
     золото, срібло
     375, 925
    9. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 5 957 грн Спеціальна ціна 3 098 грн
     Артикул- 4046
     золото, срібло
     375, 925
    10. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 2 895 грн Спеціальна ціна 1 505 грн
     Артикул- 1070-1/12/3
     срібло
     925
    11. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -48%
     Звичайна ціна 2 248 грн Спеціальна ціна 1 169 грн
     Артикул- 1070-3-11/12/3
     срібло
     925
    12. -48%
     Звичайна ціна 1 901 грн Спеціальна ціна 989 грн
     Артикул- 1004-11/12/1
     срібло
     925

    Срібні чоловічі обручки — популярні ювелірні вироби в каталозі Золотий Вік, адже срібло — якісний благородний метал, який популярний вже тисячоліття. Обручки зі срібла для чоловіків у нашому каталозі виконані в різних дизайнах, з інкрустацією або без, з додатковою обробкою й іншими варіаціями. Щоби вибрати якісну прикрасу, яка прослужить символом кохання не одне десятиліття, бажано відразу розуміти критерії до аксесуара.

    Як вибрати срібну чоловічу обручку?

    Обручка — класичний ювелірний виріб. Це символ сімейних уз, любові, вірності, довіри й поваги. Це найдавніший обряд, який зустрічався ще в Стародавньому Єгипті та Стародавній Греції. Срібні обручки для чоловіків вибираються один раз і носять їх все життя. Нерідко, навіть після розлучення, чоловік продовжує носити аксесуар, адже це насамперед ювелірний виріб. Як до ювелірного виробу, до срібної обручки для чоловіка, висуваються особливі вимоги. Ювеліри радять звертати увагу на головні характеристики прикраси.

    Метал і технологія обробки

    Головний критерій вибору ювелірного виробу — якість. У цьому питанні, більшу роль відіграє саме матеріал, а також додаткова обробка ювелірного виробу. Обручки срібні каблучки чоловічі на нашому заводі створюються виключно з матеріалу 925 проби. Це кращий сплав аргентуму, найчистіший і надійний. Щоби поліпшити експлуатаційні властивості ювелірного виробу, чоловіче срібна обручка додатково обробляють:

    • позолота — покриття тонким шаром золота, який змінює колір прикраси й захищає аргентум;
    • родирование — покриття дорогоцінним матеріалом для поліпшення зносостійкості, матового блиску й захисту від зовнішнього впливу;
    • алмазна грань створює на ювелірному виробі винятковий орнамент за допомогою спеціального обладнання з алмазним різцем.

    Таким чином, вибрати відповідну для вас обробку срібної чоловічої обручки дуже просто — орієнтуйтеся на ефект, який хочете отримати після.

    Інкрустація

    Якщо раніше вважалося, що тільки жіночі моделі можуть мати ювелірну вставку, то зараз ця тенденція перейшла й на чоловічі моделі. Срібні обручки часто інкрустують діамантом або фіанітом. При цьому, у чоловічій лінійці популярний саме синтетичний кристал. Він коштує дешевше, але при цьому менш вибагливий у догляді, тому його може носити чоловік, який працює в будь-якій галузі. Інкрустація може мати форму доріжки або розсипу.

    Окремою вставкою може бути власне золото. Такий формат прикрас має комбінований характер, оскільки для створення аксесуара використовують срібло 925 проби й червоне золото 375 проби. Срібні чоловічі обручки зі вставками з ауруму дуже популярні серед молодого покоління, оскільки вони виглядають свіжо і стильно.

    Різновид прикраси

    Окремим критерієм виступає характер, дизайн, форма. Вибір цих критеріїв залежить від характеру молодої людини, його смаку, стилю, способу життя. Срібні чоловічі обручки в нашому каталозі зустрічаються в таких варіаціях:

    1. Гладкі — класичний аксесуар із нейтральним характером, тому прекрасно підійде кожному. Вироби можуть бути глянцевими або матовими, не мають інкрустацій або додаткових обробок. Але на нашому заводі додатково покриваються родієм для кращого носіння на кожен день.
    2. Чоловіча американка — профіль із західною історією. Протягом останніх п’яти років дуже популярні серед молодого покоління. У шинці прикраси прямокутний профіль, який виглядає цікаво й незвично.
    3. Срібна європейка — класичний профіль, який найчастіше зустрічається в наших батьків. У нього напівкругла шинка, тому його зручно носити кожен день.
    4. Чоловічі обереги. Сама собою каблучка Спаси та Збережи виступає сильним оберегом для православних вірян. Якщо плануєте вінчання, прикраса з молитвою буде хорошою ідеєю.
    5. Етнічні мотиви на чоловічих срібних прикрасах також популярні серед молодят. Наприклад, це може бути захисний орнамент зі слов’янської міфології.

    Обираючи форму чоловічої срібної обручки, краще орієнтуватися на антропологію руки. Тонкі моделі будуть мають гарний вигляд тільки на худих пальцях. Широкі й масивні аксесуари підійдуть власникам великої або пухкої руки, але на витончених пальцях можуть виглядати безглуздо.

    Чоловічі срібні обручки: ціна, замовлення, доставка

    Символ вічного кохання та сімейних уз потрібно вибирати усвідомлено й уважно. Особливу увагу варто приділити якості прикраси, тому якщо плануєте купити срібну чоловічу обручку, рекомендуємо подивитися ювелірні вироби нашого заводу. Товари Золотий Вік проходять подвійний контроль якості, що підтверджується відповідними документами. Купити чоловічу срібну обручку можуть жителі будь-якого куточка України, адже ювелірні салони Золотий Вік є в Чернігові, Херсоні, Харкові, Полтаві, Одесі, Сумах, Миколаєві, Києві, Львові, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах і населених пунктах нашої країни.

    FAQ

    Якщо каблучка, яка мені прийде, виявиться невідповідного розміру - чи можу я обміняти її на іншу?

    Зазвичай ми намагаємося йти назустріч покупцям у таких випадках. Ви можете обміняти каблучку в одному з наших фірмових магазинів, проте повинні бути дотримані наступні умови: збережено чек та документи на покупку, не зрізано пломбу з виробу, кільце не пошкоджене та з моменту його придбання минуло не більше двох тижнів.

    Чи можна купити каблучку в кредит, або оплатити її частинами в розстрочку?

    Так, якщо у вас є картка Приват Банку з достатнім лімітом – ви можете носити кільце та поступово виплачувати його вартість.

    Як можна самостійно визначити розмір пальця для покупки каблучки?

    Якщо у вас немає можливості відвідати ювелірну майстерню або магазин, щоб скористатися пальцеміром - ви можете визначити розмір в домашніх умовах. Просто виміряйте лінійкою внутрішній діаметр каблучки, яку ви вже носите: величина в міліметрах і є ваш розмір.