Жіночі срібні обручки

Вид металу 1
Стать 1
Тип виробу 1
Очистити
  Очистити
   Очистити
    1. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 5 706 грн Спеціальна ціна 2 168 грн
     Артикул- 1009-11/12/1
     срібло
     925
    2. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 3 831 грн Спеціальна ціна 1 456 грн
     Артикул- 1006-11/12/1
     срібло
     925
    3. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 4 584 грн Спеціальна ціна 1 742 грн
     Артикул- 10134-1-11/12/1
     срібло
     925
    4. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 4 605 грн Спеціальна ціна 1 750 грн
     Артикул- 10136-11/12/1
     срібло
     925
    5. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 2 641 грн Спеціальна ціна 1 004 грн
     Артикул- 1003-11/12/1
     срібло
     925
    6. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 12 978 грн Спеціальна ціна 4 932 грн
     Артикул- 6049
     золото, срібло
     375, 925
    7. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 4 876 грн Спеціальна ціна 1 853 грн
     Артикул- 10134-11/12/1/13
     срібло
     925
    8. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 4 427 грн Спеціальна ціна 1 682 грн
     Артикул- 1070-3-11/12/3
     срібло
     925
    9. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 9 198 грн Спеціальна ціна 3 495 грн
     Артикул- 4046
     золото, срібло
     375, 925
    10. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 4 710 грн Спеціальна ціна 1 790 грн
     Артикул- 1070-1/12/3
     срібло
     925
    11. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 3 070 грн Спеціальна ціна 1 167 грн
     Артикул- 1004-11/12/1
     срібло
     925
    12. Оплата частинами Monobank
     Оплата частинами Приват Банк
     -62%
     Звичайна ціна 10 836 грн Спеціальна ціна 4 118 грн
     Артикул- 6060
     золото, срібло
     375, 925

    Жіночі срібні обручки в каталозі "Золотий Вік"

    Срібна обручка — жіноча прикраса, яка підійде під будь-який стиль одягу. Це вірне рішення для тих, хто віддає перевагу білим металам і хоче отримати гарний ювелірний виріб, витративши невелику суму. На нашому сайті ви знайдете великий вибір обручок з срібла, які різняться дизайном, інкрустацією, ціною.

    Історія жіночих срібних обручок

    Для тих, хто шукає парні обручки, срібло стане хорошим рішенням. Такі прикраси підходять під всі стилі одягу і добре виглядають як на жіночій, так і на чоловічій руці. Обручки з'явилися давно, але в різні часи у різних народів їм надавалося не однакове значення.

    Знак власності 

    У Стародавньому Римі аксесуар на безіменному пальці носили тільки заміжні жінки. Аксесуар не був символом любові. Наявність каблучки говорила про те, що дружина належить своєму чоловікові. Жінки тоді сприймалися як власність, не мали права голосувати або брати участь у вирішенні будь-яких серйозних питань.

    Символ вірності

    Представники Східних країн надягали на палець своїх дружин складені обручки зі складним дизайном. Таку прикрасу не можна було зняти, не порушивши її цілісність, а зібрати її назад в тому ж вигляді було практично неможливо. Після довгих поїздок за станом аксесуарів чоловіки могли дізнатися, чи зберігала дружина їм вірність.

    Використання гільз

    За часів колонізації Америки жителі цієї країни не могли собі дозволити обручок з благородних металів, а про інкрустацію дорогоцінними каменями і мова не йшла. Тоді заміжні жінки в знак любові та вірності носили прикраси, зроблені з гільз. Для цього вони видаляли частину наперстка, а частина виробу, що залишилася служила їм в якості прикраси.

    Різноманітність обручок

    За багаторічну історію існування обручок при їх виготовленні використовувалося безліч матеріалів: камінь, шкіра, алюміній і ін. Сьогодні в основному застосовуються дорогоцінні метали: золото, платина. Жіночі срібні обручки також користуються попитом: ювелірні прикраси добре виглядають з одягом будь-якого стилю, вони доречні як в офісі, так і на святковому торжестві, а їх ціна при цьому невисока. Іноді подружжя обирають прикраси з незвичайних металів: титану, паладію.

    Чоловічі і жіночі обручки

    Раніше обручки носили тільки жінки. Аксесуари свідчили про їх належність чоловікові, символізували любов і вірність. Мода на чоловічі обручки з'явилася за часів Другої світової війни. Чоловіки стали носити прикраси на безіменному пальці правої руки, які нагадували їм про дружин, які чекають вдома. Сьогодні срібні обручки для чоловіків користуються такою ж популярність, як і жіночі моделі. Багато молодих сімей обирають для себе парні прикраси, але при бажанні можна знайти ювелірні вироби з різним дизайном, якщо подружжя не може зійтися в цьому питанні. 

    Великий вибір жіночих срібних обручок

    Жіночі срібні обручки добре виглядають як з повсякденним одягом, так і з святковою сукнею. Широкий асортимент ювелірних виробів збільшує шанси кожного знайти прикрасу за смаком. При виборі моделі рекомендується враховувати такі моменти:

    1. Дизайн. Мінімалістичні і громіздкі, з інкрустацією і без, срібні ювелірні вироби з позолотою і класичні прикраси, моделі з гладкою поверхнею і гравіюванням — ви напевно знайдете свою жіночу модель.
    2. Матеріал. Жіночі обручки виготовляються зі срібла 925 проби. Матеріал добре виглядає, легко піддається обробці, при правильному догляді прослужить тривалий термін. У моделях з позолотою використовується дорогоцінний метал 375 проби. 
    3. Інкрустація. Можна обрати прикрасу з фіанітами або діамантами, з огляду на свої побажання і бюджет. Також є ювелірні вироби без інкрустації — лаконічні, стильні. Такий варіант підійде тим, хто шукає срібні обручки для чоловіків і хоче купити парну модель.
    4. Розмір. Широкі, масивні моделі підходять власницям пухких пальців. Тонкі добре виглядають на худих руках. Дівчата з довгими пальцями можуть обрати ювелірний виріб будь-якої ширини: громіздкі аксесуари підкреслять їх тендітність, а тонкі гармонійно сядуть на невелику кисть.

    Найдорожчі і найбільш красиві жіночі срібні обручки — інкрустовані діамантами. Висока ціна каменю пов'язана з тим, що алмази, придатні для огранювання, зустрічаються в природі нечасто. Алмаз — твердий мінерал, залишити на ньому подряпину можна тільки таким же каменем, що і зробило його відомим. З 19 століття саме діамант найчастіше використовується при декоруванні обручок. Зовнішній вигляд, якість і ціна діаманта залежать від таких характеристик як колір, чистота, ограновування, каратність. Більшість дорогоцінних каменів безбарвні, вони цінуються вище за все. Але алмази можуть бути будь-яких кольорів: жовтими, зеленими, блакитними, рожевими і ін. Зустрічаються вони досить рідко. 

    Фіаніт — це штучний камінь, блиск якого нагадує діамант, а його ціна при цьому в рази менше. Колір кристала залежить від наявності в складі різних компонентів: хрому, титану, неодиму та ін. В жіночих обручках найчастіше використовуються прозорі фіаніти. Яскравий блиск і невисока ціна синтетичних кристалів дають можливість реалізовувати найцікавіші дизайни, чим активно користуються ювеліри.

    Срібні жіночі обручки без інкрустації теж популярні. Це акуратні, мінімалістичні моделі, які легко вписуються в будь-який стиль. Вони добре виглядають як на жінках, так і на чоловіках, тому такі прикраси часто використовуються в якості парних моделей. Ювелірні вироби без каменів можуть мати гладку поверхню, а також бути декоровані гравіюванням або позолотою.

    Важливий момент, який потрібно враховувати, якщо ви шукаєте срібні обручки — ціна. Вона залежить від дизайну, каменів, металу, ваги ювелірного виробу. У нас ви зможете купити вподобану прикраса недорого.

    Як носити жіночі срібні обручки

    Не так давно вважалося, що обручки повинні бути золотими. В першу чергу це пов'язано з довговічністю благородного металу. Сьогодні багато хто обирає срібні обручки, пара може купити однакові прикраси або обрати різні дизайни. Зазвичай жіночі моделі більш рясно інкрустовані, вони можуть мати незвичайну форму. Чоловіки частіше віддають перевагу мінімалістичним аксесуарам з невеликою кількістю каменів або без них.

    Серед причин купити жіночу обручку з срібла:

    1. Це гарні прикраси. Білий метал добре поєднується з різними стилями одягу, від кежуал до бохо. Раніше вважалося, що срібло можна носити виключно з сріблом, а золото — з золотом. Сьогодні дизайнери схвалюють різні експерименти: ви можете поєднувати срібну обручку з золотими ювелірними виробами. Єдине, від чого рекомендується відмовитися — від об'єднання благородних металів і біжутерії.
    2. Невисока ціна. Срібні ювелірні вироби коштують на порядок дешевше золотих, а виглядають не гірше. При правильному догляді і акуратному носінні такі прикраси здатні прослужити тривалий термін і через кілька років виглядати так само привабливо, як в день покупки. Срібна обручка може стати тимчасовим варіантом, якщо поки ваш бюджет невеликий, але в майбутньому ви плануєте купити аксесуари з іншого дорогоцінного металу: золота, платини. 
    3. Корисні властивості срібла. Цілющі здатності цього дорогоцінного металу відзначав ще Гіппократ. Для срібла характерні протигрибкові і бактерицидні властивості. Срібний сульфадіазин входить до складу різних мазей, кремів і гелів широкого спектра дії, що доводить наявність лікувальних властивостей у металу. Носіння срібних прикрас захищає від бактерій, вірусів, знижує вугровий висип у підлітків, допомагає позбутися захворювань шлунково-кишкового тракту. Метал рекомендований при гіпотонії, вважається, що його носіння сприяє підвищенню артеріального тиску. 

    Срібна обручка — аксесуар на всі випадки життя. Вона однаково добре виглядає з діловим костюмом і з екстравагантним платтям. В останньому випадку її можна поєднувати з великими сережками або рясно інкрустованим браслетом. 

    Кому підходять жіночі обручки зі срібла

    Астрологи стверджують, що срібні прикраси благотворно впливають на Риб, а також Раків. Особливо моделі з камінням. Обручки з срібла рекомендовані всім знакам Землі і Води. Вважається, що такі ювелірні вироби більше підходять емоційним людям. Метал здатний розкрити в людині чутливість, творчий потенціал. Людям, схильним до емпатії, краще періодично відпочивати від срібла. 

    Як доглядати за срібними обручками

    Срібні обручки з діамантами, як і моделі з фіанітами або без інкрустації, можуть прослужити тривалий термін, не змінюючи колір і не деформуючись, якщо правильно за ними доглядати:

    • тим, хто вирішив зняти прикрасу на якийсь час, зберігати її рекомендується в мішечку з м'якої тканини, який потрібно покласти в сухе місце, куди не потрапляють прямі сонячні промені;
    • при зберіганні срібних коштовностей краще відмовитися від тримачів, так як при контакті з повітрям метал може потемніти;
    • під час миття рук, прийому душу, прибирання, миття посуду срібний аксесуар рекомендується знімати;
    • ювелірний виріб потрібно кожен день протирати м'якою ганчіркою з фланелі або мікрофібри;
    • раз на місяць рекомендується промивати його під проточною теплою водою.

    Якщо ви обралижіночі обручки з камінням, позолотою або чорнінням, доглядати за ними потрібно акуратно. Краще відмовитися від використання жорстких щіток, абразивних чистячих засобів, грубих губок, які можуть пошкодити поверхню.

    Якщо на ювелірному виробі утворився наліт, його можна усунути в домашніх умовах. Найпоширеніші методи очищення:

    1. Використання спеціальної ювелірної косметики. Склади, розроблені для срібла, легко очищають поверхню, не пошкоджуючи її. 
    2. Застосування мильного розчину і нашатирного спирту. Прикрасу потрібно помістити в ємність з теплою, мильною водою, а потім протерти його м'якою тканиною, змоченою в розчині нашатирного спирту, розведеного 1 до 10 з водою. Після усунення забруднень каблучка промивається і просушується.
    3. Каблучки з позолотою можна очищати, використовуючи ватяну паличку, змочену в спирті. Після обробки вони насухо витираються серветкою.

    Щоб продовжити термін служби ювелірного виробу, потрібно уникати механічних пошкоджень. Чистку жіночих срібних обручок зі складним дизайном і дорогою інкрустацією краще довірити фахівцеві. 

    Де купити жіночі срібні обручки

    Ті, хто шукають срібну обручку жіночу, купити стильну прикрасу можуть в інтернет-магазині "Золотий Вік". Компанія пропонує широке розмаїття дизайнів, чудовий зовнішній вигляд, зносостійкість благородних металів, якість яких підтверджена результатами перевірки в пробірної палаті. У різних містах України відкрито велику кількість магазинів, де можна приміряти ювелірний виріб. Доступно оформлення замовлення на сайті, при цьому можна обрати зручний для себе спосіб доставки. 

    Існує кілька способів оформити замовлення:

    • відправити ювелірний виріб в кошик на сайті, вказати контактні дані, адресу і спосіб доставки, який вас зацікавив;
    • забронювати до трьох прикрас на примірку і вказати магазин, в який ви хочете приїхати;
    • купити жіночу обручку в шоурумі Києва, Харкова, Одеси чи іншого міста України.

    Можна обрати транспортну компанію, якій довіряєте:

    • "Нову пошту";
    • "Укрпошту";
    • оформити виїзд кур'єра на вказану адресу.

    Доступна передоплата або накладений платіж.

    FAQ

    Якщо каблучка, яка мені прийде, виявиться невідповідного розміру - чи можу я обміняти її на іншу?

    Зазвичай ми намагаємося йти назустріч покупцям у таких випадках. Ви можете обміняти каблучку в одному з наших фірмових магазинів, проте повинні бути дотримані наступні умови: збережено чек та документи на покупку, не зрізано пломбу з виробу, кільце не пошкоджене та з моменту його придбання минуло не більше двох тижнів.

    Чи можна купити каблучку в кредит, або оплатити її частинами в розстрочку?

    Так, якщо у вас є картка Приват Банку з достатнім лімітом – ви можете носити кільце та поступово виплачувати його вартість.

    Як можна самостійно визначити розмір пальця для покупки каблучки?

    Якщо у вас немає можливості відвідати ювелірну майстерню або магазин, щоб скористатися пальцеміром - ви можете визначити розмір в домашніх умовах. Просто виміряйте лінійкою внутрішній діаметр каблучки, яку ви вже носите: величина в міліметрах і є ваш розмір.