Недорогі обручки

Тип виробу 1
Ціна 1
Очистити
  1. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   Halloween -35%
   Звичайна ціна 3 023 грн Спеціальна ціна 1 965 грн
   Артикул- 11865/б
   золото
   585
  2. Halloween -62%
   Звичайна ціна 796 грн Спеціальна ціна 302 грн
   Артикул- 1003-11/12/1
   срібло
   925
  3. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   Halloween -31%
   Звичайна ціна 2 531 грн Спеціальна ціна 1 746 грн
   Артикул- 1001/4-375
   золото
   375
  4. Halloween -49%
   Звичайна ціна 981 грн Спеціальна ціна 500 грн
   Артикул- 1006-11/12/1
   срібло
   925
  5. Halloween -50%
   Звичайна ціна 1 992 грн Спеціальна ціна 996 грн
  6. Halloween -49%
   Звичайна ціна 1 305 грн Спеціальна ціна 666 грн
   Артикул- 1007/12/1
   срібло
   925
  7. Halloween -49%
   Звичайна ціна 1 321 грн Спеціальна ціна 674 грн
   Артикул- 1070-3-11/12/3
   срібло
   925
  8. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   Halloween -31%
   Звичайна ціна 2 100 грн Спеціальна ціна 1 449 грн
   Артикул- 1003/1-375
   золото
   375
  9. Halloween -49%
   Звичайна ціна 1 368 грн Спеціальна ціна 698 грн
   Артикул- 1070-1/12/3
   срібло
   925
  10. Halloween -49%
   Звичайна ціна 874 грн Спеціальна ціна 446 грн
   Артикул- 1004-11/12/1
   срібло
   925
  11. Halloween -49%
   Звичайна ціна 1 445 грн Спеціальна ціна 737 грн
   Артикул- 1005/12/1
   срібло
   925
  12. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   Halloween -35%
   Звичайна ціна 2 649 грн Спеціальна ціна 1 722 грн
   Артикул- 1097/1
   золото
   585

  Недорогі обручки в ювелірному будинку Золотий Вік

  Недорогі обручки — одна з головних прикрас як для жінки, так і для чоловіка. Молодята обмінюються обручками на таїнстві одруження і носять їх, не знімаючи, до кінця подружнього життя. Це дуже важлива недорога ювелірна прикраса, яку потрібно вибирати з особливим трепетом. Підходьте до вибору недорогих обручок серйозно, щоб аксесуар добре сидів на пальці, не приносив незручностей і відповідав будь-якому образу. Обручки недорого можете купити в різних ювелірних салонах, але звертайтеся в ті перевірені майстерні, які мають гарну репутацію і великий досвід роботи. Золотий Вік виставляє на продаж ювелірні прикраси понад 20 років. 

  Обручки в Києві недорого: що вони означають

  Здавна геометрична форма кола означала зв'язок або союз. Відповідно, каблучка має те ж значення. Значення каблучок буває різним, залежно від регіону, його культури й релігії. У Стародавньому Єгипті носили каблучки, оскільки вони були не тільки красивою прикрасою, але й символізували вічне життя і захист від потойбічних сил і злих намірів. У Китаї ж виріб символізував основу світобудови. З настанням християнства на території Київської Русі він набув духовне значення. 

  Зараз цей недорогий аксесуар має не менш важливе значення, це невіднятний весільний атрибут. З ним пов'язано безліч забобонів і пророкувань. Парні весільні каблучки недорого користуються великим попитом. Вони більш популярні, ніж моделі за індивідуальним замовленням нареченого і нареченої, які відрізняються по стилістиці. Вірити в забобони чи ні — справа кожного. Рекомендується купувати ідентичні обручки з гладкою поверхнею — вони символізують спокійне і розмірене сімейне життя. Якщо ви не вірите в прикмети та забобони, то можна купити обручки недорого в Україні в єдиній стилістиці, але з різним дизайном. 

  Як вибрати та купити золоті обручки недорого

  Якщо збираєтеся купити обручку в Києві недорого, то пам'ятайте: таке ювелірну прикрасу ви будете носити щодня, під будь-який образ і стиль, тому вибирати аксесуар потрібно з урахуванням цих критеріїв. Обов'язкова характеристика аксесуарів — надійність, зручність в носінні, якість дорогоцінного металу, зносостійкість і краса. Рідко виходить поєднувати всі ці якості в одному виробі, але в ювелірному будинку Золотий Вік це завжди так. При виборі аксесуарів також враховуйте вид дорогоцінного металу, розмір каблучки і наявність інкрустації. 

  Дорогоцінний метал

  Якщо ви збираєтеся купити недорого обручки, то перед вами буде стояти вибір — золото або срібло. Вибір дорогоцінного металу характеризується уподобаннями нареченого і нареченої, їх основною аксесуарною групою. Частіше всього для недорогих обручок вибирають золото 585 проби — воно міцне, довговічне і зносостійке при належному і своєчасному догляді за дорогоцінним металом. Колір золота буває червоним, жовтим або білим, тому зможете підібрати обручку під будь-яку аксесуарну групу. Останнім часом популярні каблучки з білого або комбінованого золота. Вони виглядають незвично, але стильно і підходять під будь-який образ і аксесуарну групу. 

  Якщо недорога обручка буде з додатковим зміцнюючим покриттям, то прослужить довше. Використовуються техніки родіювання і чорніння, деякі недорогі парні обручки покриті емаллю, що також підвищує зносостійкість. Часто використовують алмазну грань, яка покращує зносостійкі властивості та дарує гарний і стильний дизайн. 

  Наявність вставок дорогоцінного каміння

  Найчастіше молодята купують обручки недорого без вставок дорогоцінного каміння. Це давня традиція носити звичайні золоті каблучки в якості обручки, щоб сімейне життя було гладким, спокійним і розміреним. Якщо обручки й інкрустуються, то тільки в жіночому варіанті. Чоловіки віддають перевагу класичним недорогим європейкам та американки. Красиво виглядають в жіночій каблучці прозорі фіаніти та діаманти. 

  Обручки в Україні недорого: замовлення, доставка

  Недорогі обручки — це особлива прикраса, до покупки якої варто поставитися серйозно. Знайти обручки в Україні не важко, багато ювелірних майстерень пропонують прикраси у великій різноманітності та дешево. Звертайтеся в перевірену компанію з гарною репутацією, де буде хороше співвідношення ціни і якості. Ювелірний дім Золотий Вік працює в ювелірній галузі з 1999 року. Продукція проходить перевірку на відповідність стандартам в пробірній палаті та центрі Гемології України. 

  Купити недорого обручку можна в філіях Золотого Віку, які знаходяться в таких містах: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Суми, Миколаїв, Чернігів, Полтава, Херсон. Можете замовити аксесуар онлайн, якщо впевнені з розміром і дизайном ювелірної прикраси. Доставка працює швидко і в усі населені пункти України. Для примірки приїжджайте в найближчий шоурум.