Каблучки 875 проби

Проба 1
Очистити
  1. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -40%
   Звичайна ціна 2 610 грн Спеціальна ціна 1 566 грн
   Артикул- NA435-R/13/8765
   срібло
   875

  Каблучки 875 проби в каталозі Золотий Вік

  На багатьох інтернет-ресурсах прикраси з позначкою 875 називають підробленим золотом, за яке шахраї видають звичайне срібло. Насправді ж такий золотий сплав дійсно існує, просто в Україні він не знайшов популярності, як в східних країнах.

  Чому сплав у нас не популярний?

  Прикраси зі сплаву вперше з'явилися ще за радянських часів. Вони більшою мірою складалися зі срібла, але з часом на них зверху наносили позолоту.

  Золото саме по собі — метал дуже м'який. Носити прикраси з цього дорогоцінного матеріалу без домішок непрактично, тому що через деякий час форма його зміниться, а поверхня починає втрачати характерний відтінок.

  Домішки (лігатури) роблять золото більш зручним в роботі та подальшому використанні. У сплав додають в різному співвідношенні мідь, срібло, цинк та інші метали.

  87,5% золота в сплаві — високий показник. Тому з ним складніше працювати. Якщо ж якийсь ювелір все вирішиться взятися за нього, то готова прикраса буде єдиною у своєму роді. І надягати ці оригінальні зразки краще на свята або на інші особливі події. 

  Де використовується сплав?

  Зараз прикраси з 875 проби, або золота 21 карата, зустрічаються більше в східних країнах на кшталт Китаю, Гонконгу, Пакистану, Таїланду. Ціна на каблучки 875 проби, як і на інші прикраси цього сплаву, дуже висока. Але така покупка вважається дуже вигідною інвестицією без ризиків.

  У масштабах виробництва великих західних країн "проблемні" сплави тільки гальмують виробництво. Як сировину простіше взяти перевірений матеріал, що підходить і для творців прикрас, і для їхніх майбутніх господарів. У США 875 сплав також використовують для виготовлення деталей годин, а не ювелірних виробів.

  Де знайти каблучку 875 проби в Україні? 

  В Україні прикраси такої рідкісної проби можна знайти в магазині Золотий Століття. Скільки коштує каблучки 875 проби, які розміри в наявності, можна дізнатися прямо в інтернет-магазині. Якщо ви зайшли в ювелірний салон, то наші консультанти дадуть відповідь на всі питання.

  Доставка здійснюється по всій Україні через Нову пошту. Також є можливість забрати замовлення самостійно в ювелірному салоні свого міста.

  Оплата приймається готівкою або зарахуванням необхідної суми з банківської карти.

  Будь-яку прикрасу можна повернути або обміняти до закінчення 14 днів з моменту покупки.