Каблучки антистрес

Тип виробу 1
Очистити
  1. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 11 114 грн Спеціальна ціна 4 446 грн
  2. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -42%
   Звичайна ціна 10 706 грн Спеціальна ціна 6 209 грн
  3. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -42%
   Звичайна ціна 10 961 грн Спеціальна ціна 6 357 грн
   Артикул- 1036/1
   золото
   585
  4. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -42%
   Звичайна ціна 13 459 грн Спеціальна ціна 7 806 грн
  5. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -42%
   Звичайна ціна 14 274 грн Спеціальна ціна 8 279 грн
  6. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 11 725 грн Спеціальна ціна 4 690 грн
  7. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -42%
   Звичайна ціна 11 216 грн Спеціальна ціна 6 505 грн

  Каблучка антистрес від ювелірного дому Золотий Вік

  Каблучка антистрес — новинка у світі ювелірних виробів, яка вже встигла потрапити в тренди. Це те саме поєднання унікальності, оригінальності, популярності прикраси з універсальністю і зручністю. Купити каблучку антистрес буде доброю думкою як для власної колекції прикрас, так і на подарунок близьким.

  Що таке каблучка антистрес?

  Це незвичайний ювелірний виріб, який складається з двох частин: статичної та динамічної. Статична частина прикраси є основою аксесуара, а динамічна — рухомий елемент. Саме він допоможе заспокоїтися, коли ви нервуєте, а також матиме позитивний вплив на моторику рук. Рухомий елемент у дизайні ювелірного виробу виділяється. Для цього можуть використовувати інший матеріал або інкрустацію. Наприклад, жіноча золота каблучка, у якій рухається елемент — акуратна доріжка фіанітів.

  Також можна зустріти в каталогах інтернет-магазинів кінетичні кільця антистрес. Це іграшка, яка є єдиною стрічкою зі сталі. Вона працює в трьох координатах, тому надає заспокійливу дію.

  Які бувають каблучки антистрес?

  Попри те, що новинка тільки недавно з’явилася в Україні, майстри ювелірного мистецтва вже створили різноманітність дизайнів, щоби кожен зміг вибрати свій аксесуар. У каталозі прикраси відрізняються за основними характеристиками:

  1. Матеріал. Каблучка антистрес із золота трапляється найчастіше, але срібні моделі також представлені в асортименті.
  2. Призначення. На цей момент є обручки та класичні аксесуари антистрес (гладкі). Прикраса для нареченого часто без вставки, а ось для нареченої може бути інкрустована діамантами або фіанітами.
  3. Інкрустація. Моделі без вставки більш популярні, але яка дівчина відмовиться від гарного аксесуара з камінням. Для інкрустації переважно використовуються напівпрозорі мінерали.

  Каблучки антистрес в Україні

  Якщо вас зацікавив незвичайний ювелірний виріб, ви можете купити срібну каблучку недорого в інтернет-магазині Золотий Вік. Також є моделі антистрес із золота, з дорогоцінним або напівдорогоцінним інкрустаціями, з родіюванням й позолотою.

  Ви можете відвідати офіційний шоурум Золотий Вік в Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові та інших містах України. Купити аксесуари антистрес онлайн можуть мешканці Запоріжжя, Сум, Миколаєва, Полтави, Чернігова, Херсона та інших міст або населених пунктів. Ми доставимо прикрасу до будь-якого куточка України, де є відділення Нової Пошти. Для вашого спокою в нас є опції бронювання й переміщення, а також програма обміну й повернення.

  FAQ

  Якщо каблучка, яка мені прийде, виявиться невідповідного розміру - чи можу я обміняти її на іншу?

  Зазвичай ми намагаємося йти назустріч покупцям у таких випадках. Ви можете обміняти каблучку в одному з наших фірмових магазинів, проте повинні бути дотримані наступні умови: збережено чек та документи на покупку, не зрізано пломбу з виробу, кільце не пошкоджене та з моменту його придбання минуло не більше двох тижнів.

  Чи можна купити каблучку в кредит, або оплатити її частинами в розстрочку?

  Так, якщо у вас є картка Приват Банку з достатнім лімітом – ви можете носити кільце та поступово виплачувати його вартість.

  Як можна самостійно визначити розмір пальця для покупки каблучки?

  Якщо у вас немає можливості відвідати ювелірну майстерню або магазин, щоб скористатися пальцеміром - ви можете визначити розмір в домашніх умовах. Просто виміряйте лінійкою внутрішній діаметр каблучки, яку ви вже носите: величина в міліметрах і є ваш розмір.