Каблучки Спаси і Збережи

Тип виробу 1
Очистити
  1. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 20 667 грн Спеціальна ціна 6 407 грн
   Артикул- 1611-5/01/0 (1611/5)
   золото
   585
  2. Diamonds
   Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 25 155 грн Спеціальна ціна 13 081 грн
  3. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 19 172 грн Спеціальна ціна 5 943 грн
  4. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 31 455 грн Спеціальна ціна 9 751 грн
  5. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 18 047 грн Спеціальна ціна 7 219 грн
  6. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 11 114 грн Спеціальна ціна 4 446 грн
   Артикул- 1611-12/01/5
   золото
   585
  7. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 17 742 грн Спеціальна ціна 5 500 грн
  8. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 21 642 грн Спеціальна ціна 6 709 грн
  9. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 26 386 грн Спеціальна ціна 8 180 грн
  10. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 10 859 грн Спеціальна ціна 4 344 грн
   Артикул- 1611/4
   золото
   585
  11. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 22 227 грн Спеціальна ціна 6 890 грн
  12. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -47%
   Звичайна ціна 9 790 грн Спеціальна ціна 5 189 грн
   Артикул- 1611-7/01/0 (1611/7)
   золото
   585
  13. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 12 184 грн Спеціальна ціна 4 874 грн
  14. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -47%
   Звичайна ціна 10 115 грн Спеціальна ціна 5 361 грн
   Артикул- 1611
   золото
   585
  15. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 18 587 грн Спеціальна ціна 5 762 грн
  16. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -47%
   Звичайна ціна 13 198 грн Спеціальна ціна 6 995 грн
  17. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 13 518 грн Спеціальна ціна 4 191 грн

  Каблучки Спаси та Збережи у каталозі Золотий Вік 

  Каблучка Спаси і Збережи — атрибут віруючої людини, знак приналежності до православної віри. Прикраса захищає свого власника від лихого ока, поганих думок і зміцнює його відносини з Богом. Ювелірні вироби з молитвою на шинці носять щодня, використовують як обручки. Їх дарують дуже близьким, якщо хочуть, щоб ті були під Божим захистом. У каталозі Золотого Віку є кращі каблучки Спаси та Збережи із золота 585 проби.

  Значення каблучки Спаси та Збережи 

  Коло за своєю формою є циклічним, що означає нескінченність і початок нового життя після закінчення нинішнього. Ще за часів Римської імперії каблучка була не просто прикрасою, а визначала соціальний статус, була оберегом, талісманом. Каблучка з написом Спаси та Збережи — знак приналежності до православної віри. Носити її повинна тільки хрещена людина, яка дотримується канонів християнства. 

  Слова на шинці виробу — коротка молитва, звернення до Бога. У будь-який момент вони допомагають згадати про Творця, звернутися до нього за допомогою, порадою, отримати підтримку. Оберіг допомагає віруючому: 

  • зміцнювати відносини з Богом; 
  • приймати рішення у складних ситуаціях; 
  • захиститися від поганих думок; 
  • позбутися від гріховних думок;
  • уберегтися від хвороб.

  Важливий фактор носіння каблучки — віра. Тільки якщо людина щиро вірить у Творця, шанує заповіді і християнську віру, тільки тоді прикраса може дати йому сили. 

  Добре, якщо на каблучці є хрест: це символ порятунку православної людини. Це може бути частина візерунка або декоративна вставка з того ж металу. В каталозі Золотого Віку є моделі з хрестиком у центрі обідка. 

  Як правильно носити каблучку Спаси та Збережи 

  Церква і духівники акцентують увагу не на естетиці прикраси, а на думках, з якими людина одягає обідок. Ювелірний виріб носять тільки хрещені люди, які дотримуються заповідей. Важливо придушити негативні думки, не думати про гріховне. 

  Є кілька правил носіння обідка: 

  1. Перед тим, як одягти прикрасу, її потрібно освятити в церкві. Якщо цього не зробити, каблучка буде просто аксесуаром. 
  2. Фразу-молитву "Спаси та Збережи" повинно бути добре видно, її не варто ховати. Звичайно, якщо вона не нанесена на зворотному боці шинки.
  3. Оберіг носять щодня, знімаючи лише на ніч. Якщо з якоїсь причини ви не можете носити ювелірний виріб на пальці, його надягають на ланцюжок або каучуковий шнурок і носять на шиї. 
  4. Не можна передаровувати релігійні прикраси або носити чуже. Виняток — якщо обідок передають у спадок. 

  З прикрасами "Спаси та Збережи" пов'язують багато прикмет і забобонів. Церква не радить ставитися до них серйозно. Так, в разі втрати каблучки не потрібно чекати чогось поганого: можна купити нову і освятити в храмі.

  Каблучку Спаси та Збережи носять на правій руці, оскільки вважається, що вона наближена до Бога. Надягають її на великий, середній або вказівний палець: з їх допомогою людина хреститься. Однак священики не такі категоричні у питанні і дозволяють носити її на будь-якому пальці. В тому числі каблучку одягають як обручку або разом з нею.

  Не варто сприймати прикрасу як талісман, який відразу буде приносити благополуччя або захистить від зла. Силу має тільки щира віра в Бога. Якщо ви сумніваєтеся перед прийняттям рішення, подією, слова молитви "Спаси та Збережи" допоможуть знайти спокій на душі. 

  Кому не варто носити релігійний атрибут? 

  Основна ідея носіння каблучки Спаси та Збережи — заява світу про приналежність до православної віри. Людина, яка носить на собі релігійний атрибут, усвідомлює, як важливо дотримуватися заповідей Божих і канонів церкви. Мирське життя вона веде стримано, постійно пам'ятаючи про те, що чекає її після смерті. Каблучка — не просто прикраса. Для того, хто не впевнений у силі Бога або його існуванні, "Спаси та Збережи" буде лише ювелірним виробом. Це стосується і тих, хто заперечує існування Творця і негативно відгукується про релігію. 

  Людині, яка називає себе віруючою, але не дотримується канонів, варто утриматися від носіння ювелірного виробу. Це може накликати на неї біду. Якщо відмовитися від звичного життя складно, але хочеться носити обідок, краще перечекати цей момент, і почати носити його пізніше. 

  Що врахувати при виборі прикраси? 

  У ХІХ столітті обідки з написом-молитвою продавали тільки в монастирських крамницях. Паломники купували їх як оберіг для захисту від бід, нещасть, горя. Робили їх лише зі срібла, оскільки вважалося, що воно має особливі властивості відштовхувати зло. Зараз купити каблучку Спаси та Збережи можна у ювелірному магазині. Їх роблять із золота і срібла, інкрустують камінням, прикрашають чорнінням, візерунками.

  Вид і колір металу

  У церкві немає строгої вимоги до матеріалу, з якого робиться натільна прикраса. Ювелірна каблучка Спаси та Збережи прослужить довше зробленої з міді, дерева, алюмінію. Крім того, вона не почорніє від постійного контакту зі шкірою, а також не спровокує напад алергії. Золоті каблучки Спаси та Збережи роблять з металу 585 проби. Як легуючі метали тут виступають: для червоного відтінку — мідь, для білого — срібло і паладій. Вони роблять аурум зносостійким, міцним. Найчастіше для виробів береться золото червоного кольору: глибокий колір відтінюється чорнінням, також на його фоні краще розкривається блиск і колір вставок каменів. 

  У каталозі каблучок Спаси та Збережи є моделі: 

  • з невеликим написом,
  • з молитвою, розташованою по всій шинці каблучки,
  • з написом "Спаси та Збережи" на лицьовій стороні і молитвою "Отче наш" на іншій,
  • зі зверненням до Пресвятої Богородиці.

  Ювелірні прикраси доповнюють візерунками, декоративною вставкою у вигляді хреста. Поверхню залишають гладкою або роблять фактурною, на тлі якої краще видно слова звернення до Бога.

  Покриття 

  Ювелірний виріб Спаси та Збережи покривають черневим сплавом: це з'єднання сульфідів срібла і сірки, свинцю і міді, який накладають у поглиблення на обідку. Нанесений склад вплавляють у виріб, потім зачищають до основного металу, шліфують, полірують. Чорніння золота: 

  • захищає прикрасу від хімічних впливів, сонячних променів, підвищеної вологості; 
  • вберігає від механічних пошкоджень; 
  • підкреслює рельєфність узорів і написів; 
  • створює ефект "під старовину". 

  Чорний колір гармонує з темним і світлим відтінком металу. Покриття наносять на всю частину аксесуара або тільки на місці напису. Є моделі, де черневим сплавом виділяють молитву: вона яскравіше виділяється на тлі ауруму.

  Вставки 

  Інкрустація не обов'язкова для православного обідка: важливо, щоб людина вірила в Бога. Те, скільки коштує каблучка Спаси та Збережи, відходить на другий план. Саме тому для таких прикрас вибирають непомітні вставки каменів невеликого розміру — діамант або фіаніт. Це може бути один самоцвіт, три або розсип. Мінерали розташовують у центрі ювелірного виробу. Якщо ви обираєте ободок з інкрустацією, важливо не виставляти це напоказ. Хвастощі і надмірність не вітаються Богом.

  Весільні прикраси з релігійним змістом 

  Обручки Спаси та Збережи вибирають пари для вінчання в церкві. Вони служать клятвою у вірності, любові один перед одним і Богом. Правила їх носіння такі ж, як і для звичайних релігійних обідків. Майбутнє подружжя має бути віруючим, хрещеним, послідовниками православної віри. До вінчання каблучки віддають священикові, щоб він їх освятив. Колір і вид металу не важливий: головне — світлі думки, які повинні бути у пари. Після вінчання обручку носять на безіменному пальці правої руки.

  Замовлення і доставка ювелірних виробів

  Обідки з гравіюванням-молитвою дарують близьким, бажаючи, щоб вони були під покровом Божого захисту: батькам, дітям, подружжю. У церкві їх радять дарувати не на день народження, а на день Ангела або просто без приводу. Не забудьте після покупки освятити виріб у храмі. Замовити каблучку Спаси та Збережи у каталозі Золотого Віку можна одним зі способів: 

  1. Додати до кошика все, що сподобалося, оплатити, оформити доставку Новою поштою. Адресну доставку виконує кур'єр поштової служби. Посилки на суму понад 1000 грн доставляються безкоштовно протягом 1-5 днів. 
  2. Забронювати аксесуар для примірки у магазині. Бронювання дійсне протягом 2 днів. 
  3. Відвідати шоурум в одному з міст України. Зараз філії відкриті у великих і маленьких населених пунктах, зокрема в Києві, Харкові, Полтаві, Сумах, Одесі. 

  Повернути або обміняти товар, який не підійшов, можна не пізніше, ніж через 14 днів після покупки. 

   

  Популярні категорії:

  Жіночі золоті каблучки, срібні кільця, чоловічі срібні хрестики, жіночі срібні хрестики, жіночі ланцюжки, жіночі золоті сережки з перлами, дитячі золоті сережки, чоловічі золоті кільця, срібні сережки кільця, сережки-гвоздики, золоті гвоздики, чоловічі срібні браслети, жіночі срібні обручки, чоловічі золоті персні-печатки, чоловічі срібні персні-печатки.

  FAQ

  Якщо каблучка, яка мені прийде, виявиться невідповідного розміру - чи можу я обміняти її на іншу?

  Зазвичай ми намагаємося йти назустріч покупцям у таких випадках. Ви можете обміняти каблучку в одному з наших фірмових магазинів, проте повинні бути дотримані наступні умови: збережено чек та документи на покупку, не зрізано пломбу з виробу, кільце не пошкоджене та з моменту його придбання минуло не більше двох тижнів.

  Чи можна купити каблучку в кредит, або оплатити її частинами в розстрочку?

  Так, якщо у вас є картка Приват Банку з достатнім лімітом – ви можете носити кільце та поступово виплачувати його вартість.

  Як можна самостійно визначити розмір пальця для покупки каблучки?

  Якщо у вас немає можливості відвідати ювелірну майстерню або магазин, щоб скористатися пальцеміром - ви можете визначити розмір в домашніх умовах. Просто виміряйте лінійкою внутрішній діаметр каблучки, яку ви вже носите: величина в міліметрах і є ваш розмір.