Хрестики без розп'яття

Підібрано 5 товарів

Очистити все
Тип виробу
 1. без розп'яття
 1. Спеціальна ціна 949 грн Звичайна ціна 1 395 грн
  Артикул: 3165
  Вид металу: золото
  Проба: 585
 2. Золотий хрестик. Артикул UG511605-П/1
   
  Оплата частями Приват Банк
  Спеціальна ціна 3 882 грн Звичайна ціна 6 162 грн
  Артикул: 11605-П/1
  Вид металу: золото
  Проба: 585
 3. Золотий хрестик з фіанітами. Артикул UG5КР004
   
  Оплата частями Приват Банк
  Спеціальна ціна 2 503 грн Звичайна ціна 3 973 грн
  Артикул: КР004
  Вид металу: золото
  Проба: 585
 4. Золотий хрестик з фіанітами . Артикул UG5КР212
   
  Оплата частями Приват Банк
  Спеціальна ціна 2 800 грн Звичайна ціна 4 444 грн
  Артикул: КР212
  Вид металу: золото
  Проба: 585
 5. Золотий хрестик без вставки. Артикул 31879/01/4
   
  Оплата частями Приват Банк
  Спеціальна ціна 5 668 грн Звичайна ціна 8 336 грн
  Артикул: 31879/01/4
  Вид металу: золото
  Проба: 585

Хрестики без розп'яття в каталозі Золотий Вік 

Хрестик без розп'яття - це прикраса, яке несе в собі сакральний сенс для віруючої людини. Він вважається найдавнішим символом віри, так як з'явився ще на самому початку християнської віри. Розп'яття стало зображуватися на хрестах значно пізніше. Якщо ви хочете придбати натільний хрестик без розп'яття, в каталозі Золотого Століття є моделі, зроблені із золота 585 проби. 

Ювелірний хрестик без розп'яття: значення і види прикраси 

Хрест - символ, який має сакральне значення для кожної віруючої людини. Релігійний символ без розп'яття має дуже давню історію, адже він з'явився задовго до того, як християнська віра поширилася по світу. Саме зображення розп'ятого Ісуса з'явилося тільки в 2-3 столітті. Православна церква дозволяє носити натільний хрестик без розп'яття, головне - освятити його в церкві.

Всі релігійні прикраси без розп'яття, які є в каталозі, можна поділити на три види:

 • православні,
 • католицькі,
 • декоративні. 

Натільний хрест носять під одягом, його не виставляють напоказ. А ось декоративний аксесуар підійде будь-якій людині, він не несе таємного сенсу. Такі ювелірні вироби носять не тільки віруючі.

Що врахувати при виборі хрестика без розп'яття

Перед тим, як купувати хрестик на шию, варто визначитися, для чого він вам потрібен: як символ віри або в якості декоративного аксесуара. Залежно від цього, звертайте увагу на: 

 1. Вид і колір металу. Червоне золото - класичний відтінок дорогоцінного металу. Якщо прикраса ви носите не ховаючись, то інші аксесуари повинні підходити за кольором до нього.
 2. Вага. Підвіска повинна важити в півтора-два рази менше, ніж ланцюжок. 
 3. Покриття. Лаконічні класичні хрестики мають гладку поверхню. Чорніння використовується, щоб зробити візерунок більш виразним. Крім того, черневой сплав захищає від подряпин, корозії. Алмазна грань - декоративне покриття. Устаткування з алмазним напиленням дозволяє залишати тонкі візерунки або імітувати поверхню ограненного мінералу.
 4. Вставки. Переважно інкрустовані камінням аксесуари - це декоративні хрестики. Їх прикрашають доріжками фианитов - самоцвітами, вирощеними в лабораторії.

На додаток до прикрас в каталозі можна підібрати золотий ланцюжок, каучуковий або шкіряний шнурок. 

Хрестик без розп'яття: ціна, замовлення, доставка

Натільний хрестик без розп'яття - це особливе прикраса для віруючої людини. Декоративні прикраси з інкрустацією також стають дедалі популярнішими, вони підходять до повсякденного і вечірнього образу. Знайти таку прикрасу в Україні не складно, і щоб отримати ювелірний виріб високої якості, потрібно звернутися в ювелірні салони з хорошою репутацією. Інтернет-магазин Золотий Вік перевіряє свою продукцію в пробірної палаті і Геммологичеськом центрі України, що підтверджується відповідною документацією.

Купити хрестик без розп'яття можна одним із способів:

 1. Замовити прикраса через корзину, оплатити платіжною карткою та отримати доставку поштової або кур'єрською службою.
 2. В онлайн-каталозі вибрати аксесуар і забронювати його на два дні. Приїхати в магазин і подивитися, як виріб буде виглядати вживу.
 3. Приїхати в один з офіційних шоурумів Золотий Вік і подивитися запропоновані прикраси. 

Якщо обраного в каталозі прикраси в конкретному магазині не знайшлося, можна скористатися додатковою послугою "Переміщення". Співробітники Золотий Вік привезуть прикраса в найближчий до Вас магазин. Якщо прикраса не підійшло, його можна повернути або обміняти в перші 14 днів після покупки. Вироби, які піддавалися хімічному впливу, виконані за індивідуальним замовленням, обміну не підлягають.

Популярні категорії:

Жіночі золоті каблучки, срібні кільця, чоловічі срібні хрестики, жіночі срібні хрестики, жіночі ланцюжки, жіночі золоті сережки з перлами, дитячі золоті сережки, чоловічі золоті кільця, срібні сережки кільця, сережки-гвоздики, золоті гвоздики, чоловічі срібні браслети, жіночі срібні обручки, чоловічі золоті персні-печатки, чоловічі срібні персні-печатки.