Православні хрестики

Тип виробу 1
Очистити
  1. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -37%
   Звичайна ціна 1 852 грн Спеціальна ціна 1 167 грн
  2. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -32%
   Звичайна ціна 7 705 грн Спеціальна ціна 5 239 грн
  3. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -32%
   Звичайна ціна 13 906 грн Спеціальна ціна 9 456 грн
  4. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -32%
   Звичайна ціна 7 397 грн Спеціальна ціна 5 030 грн
  5. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -32%
   Звичайна ціна 10 860 грн Спеціальна ціна 7 385 грн
  6. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -32%
   Звичайна ціна 5 981 грн Спеціальна ціна 4 067 грн
  7. -40%
   Звичайна ціна 770 грн Спеціальна ціна 462 грн
  8. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -32%
   Звичайна ціна 39 735 грн Спеціальна ціна 27 020 грн
  9. Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -32%
   Звичайна ціна 2 572 грн Спеціальна ціна 1 749 грн
   Артикул- 31984/01/1
   золото
   585
   Немає в наявності

  Православні хрестики

  Православні хрестики - ювелірні вироби з глибоким релігійним змістом. Носять християнські православні хрестики на шиї не для краси, а для захисту від гріха, бід і поганих думок. Прикраси роблять з дерева, золота зі срібла різних проб, доповнюють же аксесуар декоративним покриттям. 

  Який православний хрестик вибрати?

  Найчастіше українці вирішують купити натільний православний хрестик. Його носять під одягом, оскільки він служить не для прикраси вашого образу, а для очищення душі. Однак, перед покупкою дивляться на особливості ювелірного виробу, адже він повинен вам подобається зовні, а також бути довговічним.

  Аксесуар роблять із золота 585 проби, рідше - зі срібла. Багато хто вважає, що правильний православний хрестик повинен бути зроблений з дерева. Насправді, дерев'яні православні обереги вам підійдуть, але і благородні метали високо цінуються православною Церквою. Найпопулярніші техніки покриття - родирование і чорніння. Чорніння надає металу чорний колір, в той час як знайти чорне золото на українському ювелірному ринку дуже складно, та й ціна такого православного хрестика буде занадто великий. Родирование робить аксесуар блискучим, а також підвищує його міцність. Прикраса не буде стиратися, хоч і носиться на шиї під одягом.

  Символіка: що означає православний хрестик?

  Багато хто задається питанням, у чому символіка аксесуара, і яким повинен бути правильний хрестик православного християнина. Символізм оберегу прописаний у всій християнській традиції. Християни вірять, що кожна людина несе свій хрест по життю, переживаючи біль, страждання і втрати. Однак, Ісус Христос допомагає їм, захищає від бід, дає сили, щоб подолати життєві труднощі. Хрестик символізує смиренність людини, і його здатність вистояти перед вагою життя.

  Треба подивитися, як виглядає православний хрестик, щоб купити прикрасу, належне вашій конфесії. Він відрізняється від хрестика католицького, так як має восьмикутну форму і дві додаткові поперечини на хресті. До нижньої перекладини прибиті стопи Ісуса Христа.

  Види православних хрестиків бувають різні - основні з них: восьмикутний, чотирикутний, трилистий, виноградна лоза, пелюстковий. Перед покупкою досить подивитися фото і ціну на православні хрестики з розп'яттям в інтернет-магазинах.

  Православні хрестики: ціна, замовлення, доставка

  Православні хрестики - популярне ювелірний виріб, який є в салоні "Золотий Вік". Аксесуари сертифіковані і проходять контроль якості пробірної палати і гемологічним центром України. В інтернет-магазині є тисячі прикрас, серед яких православні хрестики купити можна трьома способами:

  1. Подивитися каталог сайта, відібрати коштовності, оформити заявку.
  2. Оформити замовлення на моделі, які сподобалися. Протягом 48 годин, приїжджайте в обраний салон, щоб приміряти коштовності і викупити.
  3. Купити ювелірну прикрасу у фізичному магазині Золотий Вік

  Якщо виріб не підійшов або не сподобалось, оформляйте обмін або повернення протягом 14 днів. Якщо прикраса пошкоджена або робилась на замовлення, обміняти її не можна.