Хрестики зі смарагдом

Вставка 1
Очистити
  1. Diamonds
   Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   Новорічне диво -51%
   Звичайна ціна 19 695 ₴ Спеціальна ціна 9 651 ₴
  2. Diamonds
   Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   Новорічне диво -51%
   Звичайна ціна 25 350 ₴ Спеціальна ціна 12 422 ₴

  Хрестики зі смарагдами

  Натільний хрестик зі смарагдом - це більше, ніж красива і коштовна прикраса. Доповнений смарагдами, хрестик стає дійсно потужним оберегом. Завдяки деяким особливостям мінералу, і його потужній енергетиці, у вас з'явиться символ віри, який захистить від життєвих негараздів. Хрестик зі смарагдом - відмінний подарунок на день народження або хрестини. В онлайн-каталозі ювелірного інтернет-магазину «Золотий Вік» ви знайдете хрестики прикрашені як одним каменем, так і декількома вставками, які розташовані на променях прикраси. Ми можемо запропонувати вам хрестики зі смарагдами з білого і червоного золота. Також у нас в наявності золоті хрестики зі смарагдами і діамантами. Такий дует каменів вважається гармонійним і вже класичним.

  Кому підходить смарагд?

  Смарагд - один з небагатьох мінералів, який пов'язують з релігією. Згадки про цей мінерал можна знайти навіть в Біблії. Хрестик зі смарагдом стане відмінним талісманом для всіх матерів і новонароджених. Раніше навіть було прийнято підносити хрестик зі смарагдами жінкам на останньому місяці вагітності, щоб вона після пологів змогла покласти виріб в дитячу колиску. А ще, кажуть, що тривале носіння смарагду на тілі, впливає на характер. Він помітно змінюється в кращу сторону. Якщо у людини є ознаки агресії, вона схильна до постійних стресів і смутку, то хрестик зі смарагдом зможе захистити від цих бід і принести спокій в життя і гармонію.

  Як вибрати хрестик з смарагдом?

  Перш ніж купити хрестик зі смарагдами, вам варто подумати: хочете ви придбати прикрасу, або натільний символ віри. Якщо вам потрібен другий варіант, то можна купити православний хрестик зі смарагдом, а можна католицький хрестик зі смарагдом. Не переплутайте. І зробіть вибір на користь правильного, канонічного виробу. Носити його слід під одягом, оберігаючи від сторонніх очей. Якщо ж ви хочете мати розкішну прикрасу зі смарагдами у формі хрестика, то тут все залежить від ваших уподобань і бюджету. Але надягати таку прикрасу з повсякденним одягом не варто, особливо, якщо мова йде про золотий виріб.

  Де купити золотий хрестик з смарагдом?

  Купити золотий хрестик зі смарагдом за доступною ціною ви завжди зможете в нашому ювелірному інтернет-магазині «Золотий Вік». Наш асортимент настільки різноманітний, що ви без зусиль зможете вибрати як простий, лаконічний, канонічний хрестик зі смарагдом, так і складний за формою кулон, з безліччю вставок із смарагдів і діамантів, який буде служити яскравою і стильною прикрасою.

   

  Популярні категорії:

  Жіночі золоті каблучки, срібні кільця, чоловічі срібні хрестики, жіночі срібні хрестики, жіночі ланцюжки, жіночі золоті сережки з перлами, дитячі золоті сережки, чоловічі золоті кільця, срібні сережки кільця, сережки-гвоздики, золоті гвоздики, чоловічі срібні браслети, жіночі срібні обручки, чоловічі золоті персні-печатки, чоловічі срібні персні-печатки.

  FAQ

  Який хрестик підійде дитині на хрестини?

  Підбирайте маленький хрестик - розмір (висоту) прикраси ви можете побачити на сайті, щоб дитині було з ним комфортно.

  Чим відрізняються чоловічі хрестики від жіночих?

  Різниця тільки у ваших вподобаннях. Та найчастіше чоловіки обираються більш крупні хрестики або моделі з дерева та золота. Жінкам більш подобаються маленькиі, тендітна або декартивні.

  У вас є хрестики з розп’яттям?

  Так, ви можете знайти хрестики з розп’яттям на нашому сайті.