Срібні ладанки

Вид металу 1
Тип виробу 1
Очистити
  Очистити
   1. Оплата частинами Monobank
    Оплата частинами Приват Банк
    -50%
    Звичайна ціна 4 616 ₴ Спеціальна ціна 2 308 ₴
   2. Оплата частинами Monobank
    Оплата частинами Приват Банк
    -50%
    Звичайна ціна 5 310 ₴ Спеціальна ціна 2 655 ₴

   Срібні ладанки - краса і символ віри

   Ладанка - колись простий маленький мішечок, який підвішувався на шнурок і носився на шиї, а всередину клали щось символічне: ладан, щіпку рідної землі, змову, молитву або навіть пучок трави. Веде свою історію з Стародавнього Риму, а звідти - ще далі в глиб тисячоліть. Як слов'янський оберіг, ладанка містила в собі язичницькі сакральні предмети. В середні віки це були вже релікварії - натільні ладанки, виготовлені ювелірами з дорогоцінних металів, які часто нагадували химерні табакерки, а не скромні вмістилища для святинь.

   В якийсь час з'явилися іменні ладанки із зображенням лику святих із християнської іври. Поступово вони трансформувалися в сучасні натільні іконки. Ладанки носили воїни, мандрівники, купці, а також всі, хто бажав мати при собі частку святині і відчувати себе захищеним від бід, хвороб, ворогів і інших нещасть за допомогою потужного амулета. Виготовляються ладанки, в залежності від різновиду, з тканин, дерева, металів (в тому числі і дорогоцінних). На сьогодні вони являють собою справжній витвір мистецтва, часто дорогий і шикарний. Великого поширення набули ладанки зі срібла завдяки своїй доступності, красі, зручності носіння.

   Різновиди ладанок

   Ладанка - різновид підвіски, яка носиться на шнурку або ланцюжку і надівається на шию, або приколюється до одягу за допомогою шпильки. Бувають такі типи, в залежності від зовнішнього вигляду і призначення:

   • маленька іконка з ликом святого покровителя овальної, прямокутної, аркової форми;
   • мощевик - невелика коробочка, ємність для святих мощей (або того, що має до них відношення);
   • складень - у вигляді складної книжечки з трьома зображеннями святих;
   • ковчежець - у вигляді шухлядки або шкатулки для зберігання реліквій;
   • енколпіон - скринька в формі хреста або прямокутника.

   Незважаючи на існуючі різновиди, всі подібні вироби об'єднує загальний зміст: данина традиції носіння при собі релігійних святинь чи пам'ятних штучок, постійне нагадування про божественну сутність світу, уявне звернення до бога і покровителів. Для істинно віруючих людей цей предмет так само важливий і святий, як і натільний хрестик. Він уособлює зв'язок з вищими силами, нагадує про тлінність тіла і вічності душі.

   В Україні можна купити срібну ладанку або виготовлену з використанням інших дорогоцінних матеріалів. Срібло виграє в тому, що воно надає іконці або скриньці урочистий вигляд, без зайвої помпезності. Крім того, срібло 925-ї проби має такі важливі переваги:

   • податливе в обробці, дозволяє створювати витончені, вишукані форми;
   • відмінно зберігає первинний вигляд, не тьмяніє, не деформується;
   • добре носиться на тілі, не викликає алергій;
   • гарно виглядає з різноманітними обробками і декором - вставки каміння (натурального, штучного, дорогоцінного і напівдорогоцінного), інкрустації, емаль, різьблення, гравіювання, чорніння, позолота, родіювання.

   Сучасні ладанки - неповторні ювелірні шедеври, здатні стати відмінним подарунком, довічним оберегом і окрасою, яка личить благочестивій православній людині.

   Особливості вибору і носіння ладанок

   Ладанка - це особлива посудина, вмістилище священних реліквій або пам'ятних знаків. Людина отримує її на все життя, як оберіг від неприємностей або символ єднання з божественною благодаттю. Ціна срібних ладанок невисока, а їх духовне значення для православного віруючого неоціненне. Їх бережуть, як найбільший скарб, відносяться благоговійно і трепетно. Носять ближче до грудей, ні в якому разі не нижче пояса, ховають від сторонніх очей. На відміну від хрестиків, ладанку не передаровують, не дозволяють чужим людям торкатися її, не носять знайдену. Сакральну річ можна піднести як дарунок тільки дуже близькій людині або вибрати самому собі, для душі.

   Якщо ви вирішили купити ладанку з срібла у вигляді іконки, слід знати, що зображення лику Божої Матері, Ісуса Христа і Святої Трійці підходить всім християнам, які пройшли обряд хрещення. Іменні ладанки підбираються відповідно імені святого ангела-хранителя. Є також покровителі професій, мандрівників, захисники від хвороб та інших нещасть. Ладанки, як і хрести, підлягають освяченню в церкві.

   Недорогі срібні ладанки: великий вибір за найкращими цінами

   Шанований усіма символ віри - ладанка - стараннями майстрів став для нас і прикрасою. «Золотий Вік» представляє вашій увазі ювелірні вироби на задану тематику в широкому асортименті. У розділі «Срібло» ви побачите безліч варіантів, серед яких обов'язково знайдете свій, відповідний вашому стану душі і потребам. Майстерно виконані, витончені і солідні, для жінок і чоловіків - на будь-який смак і достаток. Після ознайомлення з каталогом ви можете зробити замовлення онлайн або по телефону. Для цього відвідайте розділ «Контакти». Наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші питання. Оплата і доставка покупки проводиться будь-яким зручним для вас способом.

   FAQ

   Загубила підвіску і немає артикулу. Як мені знайти її на сайті?

   Якщо у вас немає артикулу вашого виробу, то наші менеджери-консультанти допоможуть знайти саме ту прикрасу, яку ви шукаєте.

   Як правильно підібрати підвіску до ланцюжка?

   Перш за все ви обираєте те, що вам подобається. По-друге, треба зауважити, що є ідеальна пропорція: вага ланцюжка повинна бути в два рази більша за вагу підвіски. Також важливо перевірити перед покупкою, щоб у вушко підвіски проходили застібка ланцюжка.

   Як підібрати підвіску за знаком зодіаку?

   Ви можете обрати золоту або срібну підвіски з потрібним знаком зодіаку. Або обрати підвіску за каменем, який личить людині з цим знаком.

   Я купила підвіску у вашому магазині. Мені потрібен до нього комплект. Де я можу його подивитись?

   На сторінці ювелірного виробу ви можете знайти варіанти підбору комплекту до нього. Якщо ви не знайшли потрібної вам інформації, ви можете звернутись до менеджерів інтернет-магазину за телефоном 0 800 302 505 або у чаті.

   Чи можна на одному ланцюжку носити дві підвіски?

   Необхідно перевірити вагу цепочки та підвісок. Якщо ланцюжок витримає, то ви можете носити стільки підвісок - скільки забажаєте.