Кулони з платини

Вид металу 1
Очистити
  1. Diamonds
   Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 25 116 грн Спеціальна ціна 10 046 грн
   Артикул- 51930/07/1/8010
   платина
   950
  2. Diamonds
   Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 31 464 грн Спеціальна ціна 12 586 грн
   Артикул- 560060/07/1/8010
   платина
   950
  3. Diamonds
   Оплата частями Monobank
   Оплата частями Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 77 142 грн Спеціальна ціна 30 857 грн
   Артикул- 51926/07/1/8002
   платина
   950

  Платиновий кулон в ювелірному будинку Золотий Вік

  Платиновий кулон — одна з бажаних коштовностей кожної жінки. Платина, немов бізнес-леді, сувора, але розкішна і витончена. Пройти повз вітрини з сяючими кулонами — справжнє випробування, оскільки дорогоцінний метал має холодний блиск і особливе сяйво. Подарунок у вигляді підвіски з платини розтопить серце навіть вимогливої та розбірливої дівчини.

  Актуальність платинових кулонів

  Ювелірні прикраси з представленого дорогоцінного металу воістину зачаровують своєю красою. Вони перевершують за ціною аксесуари з золота і срібла, тому вважаються істинним привілеєм, який доступний далеко не кожному.

  Кулони символізують особливий статус і високе фінансове становище власниці. Крім того, якщо жінка носить підвіску з цього дорогоцінного металу, ніхто не сумнівається в її хорошому почутті стилю. Платинові аксесуари завжди знаходяться в центрі уваги, це акцент аксесуарної групи. Підібрана коштовність буде універсальною і підійде на кожен день або урочистий захід. Якщо вирішили купити жіночий кулон на конкретний урочистий випадок, то можна не дотримуватися універсального дизайну — вибирайте яскраві, масивні та інкрустовані діамантами коштовності.

  Особливості платини

  Цей дорогоцінний метал має світлий сріблястий колір в холодних тонах. Виходячи з ціни на платинові підвіски зрозуміло, що цей метал дуже рідкісний. Він цінується високо та асоціюється з хорошим достатком. Якщо враховувати експлуатаційні властивості та порівнювати платину з золотом, то вона має переваги:

  • естетична краса і холодний блиск;
  • міцність, завдяки якій прикраси не бояться механічних пошкоджень ззовні та не деформуються;
  • високі показники пластичності — з 1 грама платини можна зробити тонкий кілометровий дріт;
  • як наслідок з попереднього пункту, ювеліри роблять витончені кулони, що не вийшли б із золота або срібла;
  • платинові кулони не бояться взаємодії з водою, побутовою хімією, кислотами та іншими агресивними середовищами.

  Коштовне каміння в кулонах з платини

  Жіночі кулони з платини найчастіше інкрустуються дорогоцінними каменями. Найкращий варіант для ювелірного матеріалу — діаманти. Самоцвіти та платина відповідають за статусом, доповнюють один одного і в тандемі виглядають ще більш неперевершено. Підвіска з платини з діамантом — кращий подарунок дружині чи мамі на значущу дату.

  Також в платині красиво виглядають сапфіри, смарагди, рубіни та гранати. Підвіски чоловічі з платини часто прикрашаються інкрустацією онікса або темного насичено-синього сапфіра. В даному ювелірному металі красиво виглядають практично всі мінерали, вони відтіняються витонченим сріблястим кольором.

  Де купити жіночі та чоловічі кулони

  Ювелірний дім Золотий Вік працює у сфері з 1999 року. Каталог наповнений різними прикрасами на будь-який смак і фінансові можливості. Ціна на продукцію знаходиться в прийнятному діапазоні, а якість перед продажем перевіряється в пробірній палаті та центрі Гемології України.

  Доставка працює в такі міста: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Суми, Чернігів, Миколаїв, Запоріжжя, Полтава. Також є можливість приїхати в найближчий шоурум для примірки коштовності.