Пiдвiски з аметистом

Вставка 1
Очистити
  1. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -44%
   Звичайна ціна 16 632 грн Спеціальна ціна 9 314 грн
  2. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -44%
   Звичайна ціна 21 077 грн Спеціальна ціна 11 803 грн
  3. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -49%
   Звичайна ціна 2 992 грн Спеціальна ціна 1 526 грн
  4. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 24 536 грн Спеціальна ціна 7 606 грн
  5. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -41%
   Звичайна ціна 5 808 грн Спеціальна ціна 3 427 грн
  6. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -44%
   Звичайна ціна 4 803 грн Спеціальна ціна 2 690 грн
  7. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 14 537 грн Спеціальна ціна 4 506 грн
   Артикул- 550040/ам
   золото
   585
  8. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -41%
   Звичайна ціна 4 676 грн Спеціальна ціна 2 759 грн
  9. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -41%
   Звичайна ціна 12 067 грн Спеціальна ціна 7 120 грн
  10. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 48 888 грн Спеціальна ціна 15 155 грн
  11. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 39 443 грн Спеціальна ціна 12 227 грн
  12. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -62%
   Звичайна ціна 2 720 грн Спеціальна ціна 1 034 грн
   Артикул- 3830р-AMT
   срібло
   925
  13. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 11 111 грн Спеціальна ціна 3 444 грн
  14. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -62%
   Звичайна ціна 10 388 грн Спеціальна ціна 3 947 грн
  15. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 17 129 грн Спеціальна ціна 5 310 грн
  16. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -44%
   Звичайна ціна 12 402 грн Спеціальна ціна 6 945 грн
  17. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 15 740 грн Спеціальна ціна 4 879 грн
  18. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 17 685 грн Спеціальна ціна 5 482 грн

  Підвіска (кулон) з аметистом в інтернет-магазині Золотий Вік

  Кулон або підвіска з аметистом — це ювелірний виріб, прикрашений кварцом фіолетового кольору. Такі камені можуть відрізнятися між собою за відтінками та насиченістю кольорів, але всі вони володіють перламутровим скляним блиском. Ці мінерали для кулонів змінюють фарбування залежно від інтенсивності освітлення. Одні різновиди при штучному світлі стають яскравішими та набувають червонуватий відтінок, інші навпаки — темніють. Цікаво, що під впливом високих температур аметист втрачає свій колір. Цю властивість мінералу іноді використовують, щоб створювати із нього інші різновиди кварцу.

  Як виготовляють підвіски з аметистами?

  Закріплення каміння має бути надійним, щоб воно не випадало зі своїх гнізд і при цьому виблискувало, демонструючи оточенню свою красу. Ціна підвіски з аметистами залежить від способу інкрустування. Є прості техніки, які дозволяють надійно закріплювати мінерали в кулонах, але жертвувати зовнішнім виглядом. Дорогі та складні техніки використовуються для створення надійних кріплень, які ніяк не псують візуальне сприйняття каменю у кулоні чи підвісці. 

  В наш час процес виготовлення кулонів майже повністю автоматизований, але закріплення мінералів виконується вручну. Для цього використовується мікроскоп та спеціальні ювелірні інструменти. Встановлення дорогоцінного каменю в підвіску з аметистом — дуже тонкий процес, який не можна довірити автоматиці. Ця робота настільки складна та відповідальна, що її довіряють не кожному ювеліру. Є спеціальні закріплювачі каміння в кулонах, які повинні бути сильними, але при цьому терплячими та кропіткими. У такій роботі важлива точність та підвищена увага до тонких деталей, а також здатність докласти фізичного зусилля у разі потреби. 

  Різновиди підвісок з аметистами

  У ювелірній справі зазвичай мають попит аметисти таких різновидів:

  1. Шеврон. Підвіска з аметистом такого типу виглядає незвичайно та красиво, оскільки цей мінерал містить шари білого кварцу. Такий камінь часто використовується для створення кулонів або як талісман. Найбільші родовища знаходяться у Мексиці. 
  2. Аметрин. Це дивовижний різновид із вкрапленнями димчастого кварцу. Найбільше родовище розташоване у Болівії. Цей мінерал добре піддається обробці, тому часто використовується у виготовленні кулонів. 
  3. Рутиловий камінь. Підвіски з аметистами рутилового типу зустрічаються нечасто, оскільки це рідкісний мінерал із вкрапленнями гетиту. Через свою рідкість він обріс безліччю легенд, і одна з них свідчить, що такий камінь може втілити в життя будь-які мрії.
  4. Брендберг, як і аметрин, частково складається з димчастого кварцу. Основні родовища знаходяться у Намібії. Такий камінь у кулоні вважається сильним талісманом, що захищає від псування і пристріту. 
  5. Сибірський мінерал, попри його назву, видобувають у багатьох точках земної кулі. Це гарний камінь насиченого фіолетового кольору, який підходить для кулонів. При яскравому освітленні може набувати червоного або синюватого відтінку.
  6. Французький мінерал світліший і напівпрозорий, має рожевий відтінок. Підвіски з аметистами цього різновиду розкривають свій потенціал на світлі, коли камінь у кулоні починає переливатися бузковими тонами. 

  Всі вищевказані мінерали для кулонів (підвісок) коштують порівняно недорого, адже в ювелірній справі використовуються і більш цінні камені. Якщо потрібно відрізнити натуральний аметист від штучного, можна його розглянути через збільшувальне скло. У справжнього мінералу обов'язково будуть мікротріщини або інші незначні дефекти, які неможливо розрізнити неозброєним поглядом. 

  Як вибрати підвіску з аметистом?

  Відвідуючи ювелірний магазин, дівчина може зіткнутися з проблемою вибору. У продажу представлено багато різних моделей підвісок з аметистами, і кожна з них по-своєму гарна. 

  У продажу найчастіше зустрічаються такі різновиди:

  1. Стандартні підвіски (кулони) у срібній оправі. Незважаючи на простоту виконання, ці універсальні прикраси виглядають красиво та підходять практично всім дівчатам.
  2. Підвіски з аметистами, оздоблені флористичними мотивами. Це популярні прикраси, що містять такі декоративні елементи як листя, квіти тощо. Ідеальний вибір для витончених натур, які бажають підкреслити свій вишуканий смак.
  3. Кулони з абстрактними дизайнами підійдуть творчим особам із нестандартними поглядами. На перший погляд, такі підвіски можуть здатися дивними, але при більш детальному розгляді стає зрозумілим задум ювелірного майстра. 
  4. Кулони (підвіски) із морськими елементами. Містять декоративні елементи у вигляді водоростей, хвиль тощо. Оптимально підходять для загадкових, непередбачуваних дівчат. Особливо вдало виглядають у поєднанні з аметистами синюватого відтінку.

  Де найкраще купити підвіску з аметистом?

  Підвіски з аметистами широко представлені в інтернет-магазині Золотий Вік. Ціни на подібні кулони вас приємно здивують, адже крім елітних дорогих прикрас представлені й простіші різновиди, доступні всім. Формування цін безпосередньо залежить від якості використаних матеріалів та складності роботи ювеліра. Ви можете замовити будь-які підвіски (кулони) з доставкою через Нову Пошту, скориставшись зручною формою на сайті. Здійснюється відправка прикрас в Київ, Одесу, Тернопіль, Харків, Дніпро та будь-які інші міста.

  FAQ

  Загубила підвіску і немає артикулу. Як мені знайти її на сайті?

  Якщо у вас немає артикулу вашого виробу, то наші менеджери-консультанти допоможуть знайти саме ту прикрасу, яку ви шукаєте.

  Як правильно підібрати підвіску до ланцюжка?

  Перш за все ви обираєте те, що вам подобається. По-друге, треба зауважити, що є ідеальна пропорція: вага ланцюжка повинна бути в два рази більша за вагу підвіски. Також важливо перевірити перед покупкою, щоб у вушко підвіски проходили застібка ланцюжка.

  Як підібрати підвіску за знаком зодіаку?

  Ви можете обрати золоту або срібну підвіски з потрібним знаком зодіаку. Або обрати підвіску за каменем, який личить людині з цим знаком.

  Я купила підвіску у вашому магазині. Мені потрібен до нього комплект. Де я можу його подивитись?

  На сторінці ювелірного виробу ви можете знайти варіанти підбору комплекту до нього. Якщо ви не знайшли потрібної вам інформації, ви можете звернутись до менеджерів інтернет-магазину за телефоном 0 800 302 505 або у чаті.

  Чи можна на одному ланцюжку носити дві підвіски?

  Необхідно перевірити вагу цепочки та підвісок. Якщо ланцюжок витримає, то ви можете носити стільки підвісок - скільки забажаєте.