Виробництво

Виробництво ювелірних виробів - технологічно дуже складний процес, але неймовірно захоплюючий! Дивіться відеосюжет про те, як народжуються ювелірні прикраси на заводі "Золотий Вік".

Ювелірна компанія «Золотий Вік» заснована в 2000 році і є однією з найбільших виробничих компаній України.
Кожен виріб, який виготовляється і продається під ТМ «Золотий Вік», проходить повний технологічний цикл: від створення ескізу до його виробництва. В'язання ланцюгів, лиття по виплавлюваних моделях, штампування та нанесення лазерного гравірування виконується на італійському і німецькому обладнанні: “SISMA”, “FASTI”, “BERTONCELLO”, “CAVALLIN”, “L. M. finishing system”, INDUTHERM”, ”INVIMEC”, ”ITALIMPIANI ORAFI”, “CEIA ”.
У 2007 році введено в експлуатацію нове італійське обладнання для в'язання ланцюгів «CIEMMEO». Створення дизайну модельного ряду виконується фахівцями на професійному обладнанні  «SOLIDSCAPE», «ROLAND».
Вся продукція ТМ «Золотой Век» проходить подвійний контроль якості - це наш стратегічний хід, який дозволяє задовольнити найвищі вимоги клієнтів і виробити особливий підхід до стилю.
"Золотой Вік" є лауреатом рейтингу "Кращі підприємства України. Якість виробів, що випускаються на ювелірному заводі "Золотой Век" підтверджено Міжнародним призом "Європейська якість" та Дипломом Національного конкурсу "Вища проба". У 2009 році торгова марка "Золотий Вік" отримала звання "Бренд Року", а в 2013 році стала переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року" в номінації "Мережа року магазинів ювелірних виробів".