Сережки джекети

Тип виробу 1
Очистити
  1. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 7 047 ₴ Спеціальна ціна 3 664 ₴
   Артикул- 21769
   золото
   585
  2. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 64 163 ₴ Спеціальна ціна 33 365 ₴
  3. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 18 992 ₴ Спеціальна ціна 9 876 ₴
  4. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 25 079 ₴ Спеціальна ціна 13 041 ₴
  5. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 21 269 ₴ Спеціальна ціна 11 060 ₴
   Артикул- 21848/01/1/13
   золото
   585
  6. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 35 745 ₴ Спеціальна ціна 18 587 ₴
  7. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 10 004 ₴ Спеціальна ціна 5 202 ₴
  8. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -48%
   Звичайна ціна 15 873 ₴ Спеціальна ціна 8 254 ₴
   Артикул- 22212/01/0/2687
   золото
   585
  9. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 32 313 ₴ Спеціальна ціна 10 017 ₴
   Артикул- 21850/01/0/1
   золото
   585
  10. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 26 966 ₴ Спеціальна ціна 8 359 ₴
  11. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -69%
   Звичайна ціна 84 072 ₴ Спеціальна ціна 26 062 ₴
  12. Оплата частинами Monobank
   Оплата частинами Приват Банк
   -60%
   Звичайна ціна 12 958 ₴ Спеціальна ціна 5 183 ₴
   Артикул- 2/50/015
   золото
   585

  Сережки-джекети в інтернет-магазині Золотий Вік

  Сережки-джекети відрізняються наявністю декоративних елементів, які одягаються на гвоздики зі зворотного боку вуха. За бажанням таку підвіску можна будь-якої миті зняти, тим самим змінивши візуальне сприйняття вашого образу оточенням. Спочатку всі сережки-джекети мали форму кола або краплі, але пізніше з'явилося багато інших різновидів. Деякі нагадують мініатюрні спіднички, що виглядають із-за мочки вуха. Також існують сережки з лінійними витягнутими вниз підвісками у вигляді мініатюрних ланцюжків. 

  Як виготовляються сережки-джекети?

  Раніше ювеліри виготовляли прикраси вручну, причому це був дуже довгий трудомісткий процес. Але зараз подібні вироби продаються рідко, і переважно вони мають попит серед колекціонерів. Попит на дорогоцінні вироби зростає, тому ручну працю майже повністю замінили на конвеєрне машинне виробництво. Внесок людини зводиться в основному до проєктування нових прикрас, коли дизайнер малює ескізи та креслення майбутніх коштовностей.

  Навіть таку складну роботу, як в'язання ланцюгів, виконують спеціальні верстати. Наприклад, якщо потрібно виготовити підвіски у вигляді ланцюжків, ювеліру доводиться тягнути дріт потрібної товщини, нарізати ланки та з'єднувати вручну. Це складна високооплачувана робота, але вона нікому не вигідна і займає дуже багато часу. Верстати набагато швидше виготовляють підвіски-ланцюжки, які одягаються на сережки-джекети. 

  Всупереч поширеній думці, автоматизоване виробництво не впливає на якість кінцевих виробів негативно. Адже штампувальні машини створюють сережки-джекети однакової форми, з ідеальними пропорціями та чіткими гранями. А якщо використовується ручна праця, може виникнути ситуація, коли два однакових вироби не пропорційні одне одному.

  Сережки-джекети та їх різновиди

  Ці прикраси відрізняються за розмірами, формою та кольором. Як матеріал зазвичай використовується золото або срібло, але іноді також платина і дешеві метали з напиленням. Сережки-джекети нерідко доповнюються підвісками з дорогоцінним камінням або перлами. 

  Найчастіше у продажу зустрічаються такі різновиди:

  1. Сережки-джекети, у яких гвоздик та підвіска мають однаковий дизайн, але відрізняються за розміром. Наприклад, це можуть бути дві кульки. При цьому кулька-гвоздик буде мініатюрна, а підвіска — більша. 
  2. Сережки-джекети, у яких різні складові відрізняються за дизайном. Наприклад, гвоздик може бути прикрашений дорогоцінним каменем, а підвіска при цьому буде металевою та непоказною.
  3. Мінімалістичні сережки-джекети у вигляді геометричних фігур (трикутників, квадратів і т. д.).
  4. Прикраси, що імітують флору. Такі срібні сережки мають підвіски, що можуть нагадувати листя, квіти або гілочки. Подібні сережки-джекети не завжди відрізняються розкішшю, проте вони виглядають дуже лаконічно та жіночно.

  Як правильно вибрати сережки-джекети?

  Дівчині завжди складно визначитися з вибором, оскільки потрібно враховувати одразу кілька факторів. Адже сережки-джекети потрібно підбирати так, щоб вони відповідали характеру, темпераменту та поточному настрою. 

  Вибираючи прикраси, можна керуватися такими підказками:

  1. Якщо вироби складаються з двох кілець, які відрізняються за розміром, вони підкреслюють сильну та незалежну натуру своєї володарки.
  2. Сережки-джекети з великими важкими підвісками означають, що дівчина має спокійний і терплячий характер.
  3. Прикраси у формі зірок – це ознака позитивної та романтичної натури, яка дивиться у майбутнє з оптимізмом.
  4. Якщо сережки-джекети мають гостру стрілоподібну форму, це ознака темпераментної натури, схильної до авантюр і пригод. 
  5. Вироби, що мають форму кульок, говорять про недоступність дівчини. Ймовірно, вона належить до вищого суспільства і має витончений смак. 
  6. Сережки-джекети з перлами – це ознака простої та легковажної натури, яка шукає нових знайомств. 
  7. Вироби, що візуально нагадують листя та інші елементи флори, підкреслюють красу та молодість дівчини. Вони будуть ідеально виглядати у поєднанні з легкою повітряною сукнею.
  8. Дивні сережки-джекети у вигляді очей можна вважати ознакою містичної натури, схильної до віри в магію, знамення тощо. 
  9. Якщо прикраси дівчини схожі на павутину, що витончено обгинає мочки вух, то вона звикла до розкішного життя. Така особа зазвичай ні в чому собі не відмовляє. 
  10. Сережки-джекети, що мають форму краплі, зазвичай сигналізують, що перед вами інтелігентна особа. Ймовірно, вона має науковий ступінь і дуже пишається цим.
  11. Прикраси з підвісками у вигляді ланцюжків вважаються універсальними, оскільки їх символізм можна трактувати по-різному. 

  Сережки-джекети хороші тим, що дівчина може знімати та надягати підвіски залежно від навколишнього оточення. Наприклад, вранці можна одягнути на роботу звичайні, нічим не примітні гвоздики. Але ввечері, йдучи на побачення або вечірку з друзями, можна значно прикрасити свій зовнішній вигляд внаслідок використання розкішної підвіски з дорогоцінним камінням, перлами, кільцями тощо. Завдяки такому виробу вирішуються одразу дві проблеми, адже у вас з'являться і сережки на кожен день, і святковий (вечірній) варіант. З цієї причини проблема вибору стоїть не так гостро, як у випадку із сережками інших різновидів. 

  Де можна купити сережки-джекети?

  Ви можете придбати сережки-джекети у Золотому Віці — інтернет-магазині, що спеціалізується на золотих та срібних ювелірних виробах різних категорій. У нас ви знайдете демократичні ціни, всілякі акції та знижки. 

  Можлива доставка до будь-якого відділення Нової Пошти. Якщо сума замовлення становить понад 1500 грн, доставку оплачує відправник. Можливе відправлення ювелірних виробів до таких міст як Харків, Київ, Дніпро, Одеса, Миколаїв тощо. Доставка здійснюється в стислий термін і зазвичай не перевищує 5 днів. Потрібно мати на увазі, що посилка може зберігатись у відділенні Нової Пошти 7 днів.

  FAQ

  Чи можна замовити сережку, якщо одна була загублена?

  Так, у більшості випадків завод може виготовити одну сережку, за умови, що цей виріб з золота та не знятий ще з виробництва. Для більше детальної інфрмації, зв’яжіться, будь ласка із менеджерами інтернет-магазину зручним для вас способом.

  Як зрозуміти який розмір сережки?

  На сторінці виробу друга фотографія йде разом із лінійкою в мм, додатковими є фото на моделях, де видно як виглядає сережка на людині.

  Які сережки краще підійдуть дитині при проколюванні вушок?

  Перші сережки, які вдягатимуть дитині після проколу, повинні бути легкі, зручні, без додаткових прикрас, щоб ні за що не чіплялися та не завдавали болю та краще з золота і з надійною застібкою.

  Які види застібок мають пусети?

  Пусети мають два варіанта застібок: штивтова та гвінтова.

  Чи можна купити тільки одну сережку?

  На сайті Золотого Віку ви можете ознайомитись із нашим асортиментом одиночних пусетів. Якщо ви не знайдете  те, що шукаєте, то завжди можете звернутись до наших менеджерів-консультантів за телефоном 0 800 302 505 або у чаті.