TRADE-IN: обмін старих ювелірних виробів на нові

09 липня 2020

Створюючи прикрасу ми перш за все думаємо, які емоції вона буде дарувати та про які моменти нагадувати. Але в нашому швидкоплинному та мінливому житті зміни вносять свої корективи. Деякі прикраси деформуються, щось виходять з моди, а може на дні скриньці самотньо лежить сережка без пари? Саме тому ми даємо можливість отримати відчуття раптового свята, приємного хвилювання, освіжити почуття і просто подарувати радість з послугою обміну старих прикрас на нові або на подарунковий сертифікат.

Ми приймаємо ювелірні вироби з дорогоцінних металів із наявністю чіткої проби, яка підтверджує якість.

Як відбувається обмін прикрас?

  1. Продавець-консультант магазину ювелірної мережі «Золотий Вік», у присутності клієнта, визначає пробу дорогоцінного металу: зважує прикрасу та озвучує її продажну вартість.
  2. Клієнт продає старий ювелірний виріб та має можливість придбати нову вишукану прикрасу, в розмірі продажної вартості старої прикраси чи отримує право на подарунковий сертифікат, згідно з умовами Акції.

обмін прикрас

*«TRADE-IN» - умовна назва акції, що дає можливість клієнтам мереж ТМ «ЗОЛОТИЙ ВІК», ТМ «ЗОЛОТИЙ ВІК СРІБЛО», ТМ «ЗОЛОТИЙ ВІК DIAMONDS» швидко і без складнощів продати свою стару ювелірну прикрасу з золота та миттєво отримати знижку на нову прикрасу, доплативши різницю в ціні. Детальні умови дізнавайтесь у продавців-консультантів.