«Золотий Вік» - «Лідер галузі 2020»

22 квітня 2021

Ювелірний завод «Золотий Вік» отримав незалежну бізнес-нагороду «Лідер галузі 2020».

Ця нагорода — не просто визнання високого економічного і соціального статусу підприємства на загальнодержавному рівні. Це символ успішності й лідерства в галузі, грант за видатні досягнення в управлінні підприємством, соціальну активність, відкритість перед державою і чесні партнерські стосунки.

Ювелірний завод «Золотий Вік» був створений в 1999 році людьми, закоханими в ювелірне мистецтво. Сьогодні - це один з найбільших виробників ювелірних виробів в Україні, що створює ювелірні прикраси високої якості. Підставою для нагородження стали результати національного бізнес-рейтингу 2020 року, укладеного за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності.

«Нагорода «Лідер галузі 2020» для нас — це визнання нашої праці та любові клієнтів. Ми постійно працюємо над вдосконаленням, створюємо нові колекції та проєкти. Піклуємося про те, щоб кожен наш клієнт отримував задоволення від покупки. Ми щиро дякуємо кожному за довіру та вибір».

Рейтинг підприємств будується на основі даних фінансової звітності, а тому його результати об’єктивні й показують реальних лідерів у кожній галузі.

Національний бізнес-рейтинг в Україні уже шістнадцять років проводить дослідження діяльності вітчизняних підприємств, надає їм інформаційну підтримку та маркетингові інструменти. Лідери рейтингів отримують можливості й ексклюзивні інструменти для подальшого розвитку й зростання.